Teraz jest 2019-06-25, 13:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Kliknij, aby przejrzeć regulamin

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Post nr:#1  PostTytuł: Zdjęcia na potrzeby dyplomów
PostNapisane:2019-06-07, 21:58 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Podziękował : 30 razy
Otrzymał podziękowań: 271 razy

Model: Def 90 | Def 110 TRX-4 | Ford Bronco 1973 CMX
Imię: Wojtek
Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.

posty wydzieliłem z tematu Bytomia - jaruso

PostNapisane:2019-06-07, 22:20 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 119 razy

Model: Toyota: Hilux/RAT/LC70/LC80/ Jeep: XJ/TJ KrAZ 255b
Imię: Borys
zotornik napisał(a):
Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.

Chyba dlatego że zdałeś pytanie w innym dziale i dlatego taki zerowy odezw :pala nie-wiesz-gdzie-pytac-pytaj-tutaj-t13565-1410.html#p372190

PostNapisane:2019-06-07, 22:26 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Jerry_Cornelius napisał(a):
zotornik napisał(a):

Chyba dlatego że zdałeś pytanie w innym dziale i dlatego taki zerowy odezw :pala nie-wiesz-gdzie-pytac-pytaj-tutaj-t13565-1410.html#p372190

Wiem gdzie dałem pytanie, to był test z czytelnictwa.

PostNapisane:2019-06-07, 22:39 
Weteran / AT!
Weteran / AT!

Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Model: Axial SCX-10 Honcho
Imię: Sandra
zotornik napisał(a):

Co prawda nie biorę udziału w najbliższych zawodach, więc nie odpisałam na Twój post w temacie „Nie wiesz gdzie pytać, pytaj tutaj” z 26. maja z prośbą o zdjęcia z klasy Extreme do umieszczenia na dyplomie, jednak jako koleżanka zajmująca się tematem dyplomów i nagród nie od dziś, służę pomocą :)

Bardzo ładne zdjęcia z klasy Extreme znajdziesz np w temacie „II Runda - Pomerania 2019 - fotki, opinie, podziekowania...” w ostatnim poście autorstwa Bolonsky, o tutaj dokładnie -> ii-runda-pomerania-2019-fotki-opinie-podziekowania-t17070-60.html#p372451. Post co prawda został opublikowany dopiero niedawno, jednak jako czujnemu Administratorowi na pewno nie umknął Twojej uwadze :) Bolonsky to młody użytkownik forum, także na pewno miło by mu się zrobiło jak zostałby doceniony i zdjęcie jego autorstwa znalazłoby się na dyplomie :)

Jako „koleżanka po fachu” gorąco polecam pisanie z prośbą o zdjęcia bezpośrednio do członków danej klasy bądź samodzielne wyszukanie zdjęcia i wysłanie zapytania do jego autora o zgodę na wykorzystanie - sama tak robię i mam temat załatwiony w kilka minut, dzięki czemu pozostały wolny czas mogę poświecić na projekt. Jeśli potrzebowałbyś dalszych wskazówek, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Cię serdecznie!

PostNapisane:2019-06-07, 22:47 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Powtórzę, to był test na czytelnictwo.

PostNapisane:2019-06-07, 22:58 
Weteran / AT!
Weteran / AT!

zotornik napisał(a):
Powtórzę, to był test na czytelnictwo.

Zrozumiałam za pierwszym razem, nie musiałeś powtarzać, ale dziękuję za poświęcony czas :)

W swojej wypowiedzi odniosłam się do tego fragmentu Twojego komentarza -> „na dyplomie będzie co będzie.”. Test „czytelnictwa” czy nie, z Twojej wypowiedzi wynika, że miałeś problem ze znalezieniem/uzyskaniem zdjęcia na dyplom, stąd mój komentarz i chęć pomocy. Szkoda by było gdyby na dyplomach najstarszego forum trialowego w kraju znajdowało się „co będzie”, a nie wysokiej jakości, ładne zdjęcie :)

Dyskusja troszke zmierza w kierunku offtopu, a to jest jednak temat dotyczący spotkania w Bytomiu a nie „czytelnictwa” czy instrukcji jak zrobić dobry dyplom - jak byś potrzebował dalszej pomocy zapraszam na PW :)

PostNapisane:2019-06-08, 00:19 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy

Model: trial/drift/offroad/latawce RC
Imię: Krzysztof
Faktycznie, zotornik to leń patentowany, bo wystarczyło do giełdy choćby zajrzeć ..
Np tutaj :
Załącznik:

Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.

Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?

PostNapisane:2019-06-08, 01:38 
Weteran / AT!
Weteran / AT!

jaruso napisał(a):
Faktycznie, zotornik to leń patentowany, bo wystarczyło do giełdy choćby zajrzeć ..
Np tutaj :
Załącznik:
karoseria.jpg

Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.

Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?

Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem. Zotornik miał problem, zasugerowałam jak go łatwo rozwiązać. Zapomniałam tylko dodać, ze gdyby prośba o zdjęcia wrzucona była w tym temacie, miałby większe szanse na szybki odzew. Jeśli uważasz to, w jaki sposób bym postąpiła np za nielogiczne, masz do tego pełne prawo.

Ciekawy pomysł ze zdjęciem na parapecie - bardzo oryginalny, biorąc pod uwagę, ze do tej pory fotki na dyplomach były „z terenu”.

Mam na koniec prośbę - nie traktuj mojego komentarza jako sugestii, że ktoś jest bądź nie jest „leniem patentowanym”. Chciałam pomóc, a w zamian dostałam złośliwą odpowiedz i to nie od osoby, do której skierowane były moje słowa. Przykre to trochę, tym bardziej, ze pisałam swój komentarz w dobrej wierze. I naprawdę uwazam, ze nie ma sensu ciągnąć offtopu, o czym już wyżej pisałam. Ciebie również serdecznie pozdrawiam i życzę Ci miłego weekendu.

PostNapisane:2019-06-08, 02:12 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 139 razy

Model: trial/drift/offroad/latawce RC
Imię: Krzysztof
Sandra napisał(a):

Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem.

Zupełnie się z Tobą zgadzam.

PostNapisane:2019-06-08, 07:51 
Weteran / AT!
Weteran / AT!

jaruso napisał(a):
Sandra napisał(a):

Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem.

Zupełnie się z Tobą zgadzam.

Skoro sam nie wiesz co próbujesz swoim komentarzem przekazać, to po co go napisałeś? Niepotrzebne szukanie dziury w całym jaruso.

Radzik przepraszam za zaśmiecanie tematu próbą pomocy z dyplomami - nie będę więcej Administracji uszczęśliwiać na siłę tutaj. Ściskam Cię mocno i udanej zabawy w najbliższy weekend! :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]