Teraz jest 2019-09-15, 16:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Kliknij, aby przejrzeć regulamin

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane:2019-06-04, 13:46 
Adept / AT!
Adept / AT!

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Model: Savage x2, Sprint 2, RS 4, SCX 10...
Imię: Marcin
Miejscowość chyba Łódź, skoro Malinka, ale Malinek może być wiele...

PostNapisane:2019-06-04, 14:37 
Teoretyk

Model: HPI Venture FJ
Imię: Michał
Miejscowość to Zgierz dokładnie

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

PostNapisane:2019-06-05, 12:15 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Podziękował : 27 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Model: Kamaz 6450 8x8 / JEEP Rubicon / JEEP TJ
Imię: noname
Witaj i prośba o uzupełnienie profilu na forum :OK

PostNapisane:2019-06-05, 13:56 
Adept / AT!
Adept / AT!

Witam sąsiada!!! :welcome

PostNapisane:2019-06-11, 22:57 
Teoretyk

Model: Thunder Tiger Sparrowhawk XXT
Imię: Damian
Witam,od nie dawna zacząłem się interesować modelarstwem,i chciał bym tą tematykę bardziej zagłębić,i uczyć się coraz to więcej.

PostNapisane:2019-06-12, 06:22 
Teoretyk

Model: Axial scx10.2
Imię: Daniel
:welcome
:W

PostNapisane:2019-06-12, 16:26 
Teoretyk

Model: HPI Venture
Imię: Mariusz
Witam szerokie grono pasjonatow :D klaniam sie nisko ;) Ercekami wlasciwie interesowalem sie od dzieciaka, ale na powazniej wszedlem w temat ponad rok temu. Poczatkowo byly to szybkie modele, lecz od marca tego roku walcze z trialem. Kariere rozpoczalem od regionalnych zawodow u siebie na slasku zeby zobaczyc czy sie tym zajawie odpowiednio, lecz bakcyl zakorzenil na tyle gleboko, ze postanowilem odwiedzic rowniez ogolnopolskich kolegow :) Pozdrawiam i do zobaczenia w weekend (nie zdazylem zalapac sie na wpisowe wiec bede jako kibic) Pozdrawiam :D

PostNapisane:2019-06-12, 17:17 
Adept / AT!
Adept / AT!

Mario21 napisał(a):
Witam szerokie grono pasjonatow :D klaniam sie nisko ;) Ercekami wlasciwie interesowalem sie od dzieciaka, ale na powazniej wszedlem w temat ponad rok temu. Poczatkowo byly to szybkie modele, lecz od marca tego roku walcze z trialem. Kariere rozpoczalem od regionalnych zawodow u siebie na slasku zeby zobaczyc czy sie tym zajawie odpowiednio, lecz bakcyl zakorzenil na tyle gleboko, ze postanowilem odwiedzic rowniez ogolnopolskich kolegow :) Pozdrawiam i do zobaczenia w weekend (nie zdazylem zalapac sie na wpisowe wiec bede jako kibic) Pozdrawiam :D

:brawo :welcome

PostNapisane:2019-06-12, 17:32 
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!

Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 142 razy

Model: trial/drift/offroad/latawce RC
Imię: Krzysztof
Witamy!

PostNapisane:2019-06-12, 22:47 
Teoretyk

Model: Axial scx10.2
Imię: Daniel
:bry

PostNapisane:2019-06-13, 09:56 
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Model: LR Defender by Koza
Imię: Paweł
No czeeeeś ^^

Wysłane z mojego K4000 Plus przy użyciu Tapatalka

PostNapisane:2019-06-13, 10:21 
Znawca / AT!
Znawca / AT!

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Model: pierwszy najlepszy
Imię: Stasiu, Staszek
Powitać nowych

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

PostNapisane:2019-06-13, 22:59 
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Model: MAN F2000 8x8/Toyota FJ40
Imię: Bartek

PostNapisane:2019-06-19, 18:43 
Teoretyk

Model: SCX10.2 | Summit
Imię: Mati
Guten tag
Nie pamiętam czy dawałem tu już post, czy nie, ale w końcu zbiorę się na załozenie garażu, więc dla pewności... :D

No więc, co tu opowiadać, w modelarstwie od urodzenia, tak jak mój tata, pierwsze kroki były w łódkach (bo starszy głównie w tym siedzi) od kiedy tylko mogłem utrzymać radio :p jeszcze nie mieliśmy żadnego pistoleta..., ale wolałem samochody :p zaczęło się od Academy, Tamiyi, potem były jakies ulepki, onroad na Carsonie i próby driftu na himoto, potem trochę poważniej w drift, offroadu zaznawałem z Summitem którego mam już prawie 6 lat (monster trucki od zawsze jakoś były naszą domeną :LOL ) przewinął mi się przez ręce taki duży crawler 1/7, chyba HSP, zabawa nim była super, ale zawsze marzył mi się Scorpion, bo wyglądał jak z moich ówcześnie dziecięcych marzeń, ale nie było jakoś kasy na to nigdy, wiec olałem crawlery/trial na rzecz oddania się całkowicie w drift. Do offroadu wróciłem jak poznałem Nennoxa, na wsw jeździłęm Summitem, no i w końcu skusiłem się na SCXa 2, którym jeżdżę od listopada 2018 (a biedny summit stoi od tamtego czasu :/ )
No a ostatnio trochę wracam na wode, bo z tatą będziemy budować bliźniacze Hydro 2, ja chcę pod kątem zawodniczym, tata rekreacyjnie, od niedawna próbujemy też coś latać, od lekkich depronów do już całkiem sporego motoszybowca, następnym krokiem jest akrobat który czeka od 3 miesięcy aż któryś z nas go rozbije :LOL

No i tyle w sumie. Można jeszcze dodać ze razem z tatą robiliśmy artykuły do Modelarza (jeśli ktoś czytał jakoś przed 2016, to większość opisów Traxxasów jest nasze :D plus jakieś pojedyńcze związane z Rajdowym Latem w Mieście, i jakieś opisy budowy Tamiyek) a tata jeszcze długo wcześniej pisał o budowie łodzi, także... jest co opowiadać :D

PostNapisane:2019-06-19, 22:13 
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Model: MAN F2000 8x8/Toyota FJ40
Imię: Bartek
xeonit napisał(a):
Guten tag
Nie pamiętam czy dawałem tu już post, czy nie, ale w końcu zbiorę się na załozenie garażu, więc dla pewności... :D

No więc, co tu opowiadać, w modelarstwie od urodzenia, tak jak mój tata, pierwsze kroki były w łódkach (bo starszy głównie w tym siedzi) od kiedy tylko mogłem utrzymać radio :p jeszcze nie mieliśmy żadnego pistoleta..., ale wolałem samochody :p zaczęło się od Academy, Tamiyi, potem były jakies ulepki, onroad na Carsonie i próby driftu na himoto, potem trochę poważniej w drift, offroadu zaznawałem z Summitem którego mam już prawie 6 lat (monster trucki od zawsze jakoś były naszą domeną :LOL ) przewinął mi się przez ręce taki duży crawler 1/7, chyba HSP, zabawa nim była super, ale zawsze marzył mi się Scorpion, bo wyglądał jak z moich ówcześnie dziecięcych marzeń, ale nie było jakoś kasy na to nigdy, wiec olałem crawlery/trial na rzecz oddania się całkowicie w drift. Do offroadu wróciłem jak poznałem Nennoxa, na wsw jeździłęm Summitem, no i w końcu skusiłem się na SCXa 2, którym jeżdżę od listopada 2018 (a biedny summit stoi od tamtego czasu :/ )
No a ostatnio trochę wracam na wode, bo z tatą będziemy budować bliźniacze Hydro 2, ja chcę pod kątem zawodniczym, tata rekreacyjnie, od niedawna próbujemy też coś latać, od lekkich depronów do już całkiem sporego motoszybowca, następnym krokiem jest akrobat który czeka od 3 miesięcy aż któryś z nas go rozbije :LOL
No i tyle w sumie. Można jeszcze dodać ze razem z tatą robiliśmy artykuły do Modelarza (jeśli ktoś czytał jakoś przed 2016, to większość opisów Traxxasów jest nasze :D plus jakieś pojedyńcze związane z Rajdowym Latem w Mieście, i jakieś opisy budowy Tamiyek) a tata jeszcze długo wcześniej pisał o budowie łodzi, także... jest co opowiadać :D

Jak czytam słowo akrobat to już się śmieję, bo wiem z doświadczenia ile czeka Cię "kretów" zanim zaczniesz ładnie latać 3D :D. Ja na szczęście mam już ten etap za sobą (chociaż ostatnio jak robiłem zawis metr nad ziemią, to coś poszło, delikatnie mówiąc, nie tak :decha :decha :decha ale złamało się tylko śmigło, bo klapnąłem na brzuch :hehe )

Życzę tyle samo startów co lądowań :OK

PS: w lotnictwie nie pyta się czy rozbijesz, tylko kiedy :hehehe

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4351 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]