REGULAMIN KLASY TT - SEZON 2013 [archiwum]

Zablokowany
Pablo

#136

Post autor: Pablo »

Zawsze trafią się tacy co im będzie przeszkadzać, najważniejsze że wśród aktualnych zawodników jest aplauz :) Miałem ponad rok u siebie w aucie mfu i mile wspominam, każde wyjście w teren z dźwiękiem. Pamiętam zimą czy latem zawsze fun.

Nie musi wyć na cały regulator a w filmach robi robotę. Zobacz sam, naprawdę trudno z tym polemizować. Czesi we wszystkich swoich Tatrach mają dźwięk i nie wahają się go używać :D

[youtube][/youtube]

Na scalersach zawetowano obowiązkowy dźwięk. Okazuje się , że jeszcze nie jesteśmy gotowi w takim razie dźwięk nie będzie wymagany. Widać czas jeszcze poczekać kilka lat tak jak z wprowadzeniem klatek i całego TT.
Ja w każdym razie odpalam już na Pomeranii. :D I jestem przekonany że będzie lipa bo albo wszyscy upalają z dźwiękiem albo nikt. Jedna maszyna rewolucji nie zrobi. Skomplikuje film. Ale spoko mam nosa że kiedyś wszyscy w TT będą mieli. :D

Awatar użytkownika
Adamo
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4754
Rejestracja: 2007-05-06, 20:17
Imię: Adam
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#137

Post autor: Adamo »

Coś do dźwięku co Sławek pisał i nie majątek ;)
http://allegro.pl/wytwornica-dymu-do-cz ... 59605.html
Ciekawe jak by dźwięk z czołgu pasował bo jak kosztuje cały 370 zł i ma z apki gaszenie i zapalanie silnika i całą resztę to może warto pobadać temat ;)

Bandzior

#138

Post autor: Bandzior »

Nie chodzi o jakieś weto na siłę, może najpierw dajmy się wybudować ludkom z maszynami, łatwiej będzie później dorzucić moduł np od 2014 niż od razu kazać komuś wywalać stos siana ... nie wiem, może się mylę ale chyba jeszcze nie jesteśmy gotowi na tak rygorystyczne podejście do tematu, jak cos się dostosuję :D

Pablo

#139

Post autor: Pablo »

Nie bijemy piany panowie. Napisałem, że z dźwięku nic nie będzie dopóki wszyscy nie dojrzeją do tematu. Mentalnie i finansowo. ;)
Co do dymiarki to przerabiałem temat i jest pewien problem z rolkami. Jak rolujesz albo leżysz do góry kołami to olej wali wszystkimi otworami bądź rurą zalewając wszystko co ma pod ręką.

Awatar użytkownika
Adamo
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4754
Rejestracja: 2007-05-06, 20:17
Imię: Adam
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#140

Post autor: Adamo »

No forum cisza to choć tu można było pospamować a tu proszę nie bijemy piany :(
W myśl starego powiedzenia "więcej piany miej pijany"

:ok

palmer
Początkujący
Początkujący
Posty: 720
Rejestracja: 2008-09-17, 10:58
Imię:
Lokalizacja: holandia/Jaworzno

#141

Post autor: palmer »

Pablo pisze:(..)
Ja w każdym razie odpalam już na Pomeranii. :D :D
:>> to nie tylko Ty Pablo od-palisz :... :LOL

Pablo

#142

Post autor: Pablo »

Na to liczę :... :LOL

Chwilowo zamykam temat jak pojawią się istotne kwestie regulaminowe do przedyskutowania to się otworzy.

edit:

Jedyne istotne zmiany na rok 2013 zawarte są w pierwszym poście.

Zablokowany

Wróć do „Sezon 2013”