Spotkanie Piła I okolice.

Spotkania i imprezy które już odbyły się.
karsto1982
Teoretyk
Posty: 429
Rejestracja: 2009-11-27, 15:15
Imię: Karol
Lokalizacja: Piła
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Spotkanie Piła I okolice.

#1

Post autor: karsto1982 »

Witam wszystkich. Za nami już jedno duże spotkanie w Obornikach w tym roku, wcześniej też było bardziej kameralne, ale żeby okolica I tereny Oborniki się nie znudziły za szybko chciałbym was koledzy zaprosić do Piły na takie spotkanie. Sprawdziłem teren i jest według mnie bardzo obiecujący. Jest las, droga piaskowa są jakieś trasy po quadach I piaski.
Prosze o wypowiedzenie się czy ktoś byłby zainteresowany przyjazdem do Pily.
Po za Tobą Zbyszku, no wiem ze Ty przyjedziesz na pewno hehe :friends więc grupa będzie liczyła już 4 osoby (plus córki i ew żony, albo kochanki).
Prosze o info od chętnych.

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#2

Post autor: welna79 »

karsto1982 pisze:Witam wszystkich. Za nami już jedno duże spotkanie w Obornikach w tym roku, wcześniej też było bardziej kameralne, ale żeby okolica I tereny Oborniki się nie znudziły za szybko chciałbym was koledzy zaprosić do Piły na takie spotkanie. Sprawdziłem teren i jest według mnie bardzo obiecujący. Jest las, droga piaskowa są jakieś trasy po quadach I piaski.
Prosze o wypowiedzenie się czy ktoś byłby zainteresowany przyjazdem do Pily.
Po za Tobą Zbyszku, no wiem ze Ty przyjedziesz na pewno hehe :friends więc grupa będzie liczyła już 4 osoby (plus córki i ew żony, albo kochanki).
Prosze o info od chętnych.
Hej.
Z kontekstu wnioskuję że piszesz o najbliższym weekendzie.
karsto1982 pisze:Następne spotkanie chciałbym zrobić w Pile, żeby jeden teren za szybko się nie znudził. Ale kiedy nie wiem, też pewnie niedziela bo wtedy jest pewność że chyba większość jest w domu.
Super że się rozkręcasz w temacie
:OK
:piwo Ci za to

Tak bliskiego spotkania nie sposób ominąć, jednak ..... :nos
Będę w tym czasie na wybrzeżu popijał z przyjaciółmi weselną.
Może innym razem pyknie, bo bardzo chętnie dołączę z którymś moim maleństwem
:frank
Pozdrawiam
welna79

karsto1982
Teoretyk
Posty: 429
Rejestracja: 2009-11-27, 15:15
Imię: Karol
Lokalizacja: Piła
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#3

Post autor: karsto1982 »

Czy będzie to ten weekend? Fajnie by było... Wszystko zależeć będzie od ilości chętnych. Chociaż nawet jak będzie ładna pogoda to i sam pójdę pośmigać z córką.

Awatar użytkownika
Apeswu
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 458
Rejestracja: 2015-12-17, 15:42
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Gorzów / Lubuskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#4

Post autor: Apeswu »

Hej.
Chętnie się pojawię jeśli ujawnisz termin i nie będzie to kolidowało z innymi planami :)
Jeśli to myślisz o przyszłym weekendzie jak Staszek pisze to jestem a Wildze. :>

karsto1982
Teoretyk
Posty: 429
Rejestracja: 2009-11-27, 15:15
Imię: Karol
Lokalizacja: Piła
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#5

Post autor: karsto1982 »

Myślę, że teraz się nie uda zebrać większej ekipy. Tak jak pisałem we wstępie, chciałbym zobaczyć ile osób byłoby chętnych na przyjazd do Piły, bo chociaż do Obornik nie jest daleko, ale tak jak na spotkaniach wspominał Zbyszek, to Oborniki to takie Centrum i wiele osób ma podobną drogę do pokonania (po za mieszkańcami Obornik :P), a nie każdemu będzie się chciało pewnie jechać z za Poznania do Piły (choć mam nadzieję, że się mylę). Kilka osób mam nadzieję, że się zjawi, ze Zbyszkiem na czele :D
Termin ustalimy taki, żeby był dogodny dla jak największej ilości osób, bo tak jak teraz było w Obornikach z taką ilością modeli to było coś.
Jak Wam Staszku i Wojtku teraz nie pasuje, a pasowałoby Wam 15.04 to moglibyśmy sie wstępnie umówić na tego 15. Skonsultuje się ze Zbyszkiem i mam nadzieję, że i jemu będzie pasował 15.
To byłoby nas już co najmniej czwórka i dwójka naszych dzieci, więc ekipa rośnie.

Awatar użytkownika
Zbyszek
Teoretyk
Posty: 1136
Rejestracja: 2013-03-19, 17:27
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Oborniki wlkp
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#6

Post autor: Zbyszek »

karsto1982 pisze:Myślę, że teraz się nie uda zebrać większej ekipy. Tak jak pisałem we wstępie, chciałbym zobaczyć ile osób byłoby chętnych na przyjazd do Piły, bo chociaż do Obornik nie jest daleko, ale tak jak na spotkaniach wspominał Zbyszek, to Oborniki to takie Centrum i wiele osób ma podobną drogę do pokonania (po za mieszkańcami Obornik :P), a nie każdemu będzie się chciało pewnie jechać z za Poznania do Piły (choć mam nadzieję, że się mylę). Kilka osób mam nadzieję, że się zjawi, ze Zbyszkiem na czele :D
Termin ustalimy taki, żeby był dogodny dla jak największej ilości osób, bo tak jak teraz było w Obornikach z taką ilością modeli to było coś.
Jak Wam Staszku i Wojtku teraz nie pasuje, a pasowałoby Wam 15.04 to moglibyśmy sie wstępnie umówić na tego 15. Skonsultuje się ze Zbyszkiem i mam nadzieję, że i jemu będzie pasował 15.
To byłoby nas już co najmniej czwórka i dwójka naszych dzieci, więc ekipa rośnie.

No cóż ja tam nie widzę przeszkód i zawsze chętnie pośmigam modelem ale niestety od 12.04 do 17.04 będę w Pilznie na delegacji :( . Jedyny plus to to że ma być ładnie i będzie pyszne czeskie :piwo .

Ale jak coś to miłej zabawy Wam życzę :friends .

Awatar użytkownika
Vic7
Teoretyk
Posty: 42
Rejestracja: 2018-03-27, 10:45
Imię: Witek
Lokalizacja: Oborniki

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#7

Post autor: Vic7 »

ja bym się pisał na następny weekend bo ten mam już zajęty pracami w ogrodzie. Po ostatnim spotkaniu w obo podjąłem decyzję o zakupie drugiego TRX bo syn nawet na chwilę nie dał mi aparatury. no i zamówiłem pakiety oraz trochę gratów na które czekam.

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#8

Post autor: welna79 »

Vic7 pisze:ja bym się pisał na następny weekend bo ten mam już zajęty pracami w ogrodzie. Po ostatnim spotkaniu w obo podjąłem decyzję o zakupie drugiego TRX bo syn nawet na chwilę nie dał mi aparatury. no i zamówiłem pakiety oraz trochę gratów na które czekam.
Nieźle się wkręcasz :OK

Choć szkoda że nie celujesz z zakupem drugiego modelu w kierunku którejś z istniejących i jeżdżących w zawodach klas :(
Fajnie by było się spotkać na II Rundzie w Wałczu podczas sprawdzania trialowych umiejętności.
Pozdrawiam
welna79
:W

Awatar użytkownika
Vic7
Teoretyk
Posty: 42
Rejestracja: 2018-03-27, 10:45
Imię: Witek
Lokalizacja: Oborniki

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#9

Post autor: Vic7 »

trx przemawia przede wszystkim dwubiegową skrzynią i blokadą mostów z aparatury. Na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru startować w zawodach ( po cichu licząc może na klasę TRX w przyszłości). jeśli będzie fajnie to później dokupi się coś do zawodów.

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#10

Post autor: welna79 »

Vic7 pisze:trx przemawia przede wszystkim dwubiegową skrzynią i blokadą mostów z aparatury. Na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru startować w zawodach ( po cichu licząc może na klasę TRX w przyszłości). jeśli będzie fajnie to później dokupi się coś do zawodów.
:Y
Później....
Kolejne zawody pod Twoim nosem za miesiąc i pięć dni
;)

Awatar użytkownika
Zbyszek
Teoretyk
Posty: 1136
Rejestracja: 2013-03-19, 17:27
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Oborniki wlkp
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#11

Post autor: Zbyszek »

welna79 pisze:
Vic7 pisze:trx przemawia przede wszystkim dwubiegową skrzynią i blokadą mostów z aparatury. Na dzień dzisiejszy nie mam zamiaru startować w zawodach ( po cichu licząc może na klasę TRX w przyszłości). jeśli będzie fajnie to później dokupi się coś do zawodów.
:Y
Później....
Kolejne zawody pod Twoim nosem za miesiąc i pięć dni
;)

Stanisław nie martw się , wjedziemy na 2 rundę trx-ami :VV :>>

karsto1982
Teoretyk
Posty: 429
Rejestracja: 2009-11-27, 15:15
Imię: Karol
Lokalizacja: Piła
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#12

Post autor: karsto1982 »

Witam Panie (jesli są) i Panowie.
Myślałem żeby zaproponować spotkanie w tym tygodniu w Pile, ale ja sam nie dam rady niestety. No chyba, że pasowałaby komuś sobota, no i byłaby odpowiednia pogoda. Więc jeśli ktoś chciałby się spotkać w Pile w sobotę proszę o info, będziemy wtedy myśleć.
Wczoraj był u mnie Zbyszko z córką, ja zabrałem swoją córkę i pozwiedzaliśmy sobie niedaleki lasek w okolicach obwodnicy i toru quadowego i crosowego. Na sam tor i okoliczne piaski nie dotarliśmy bo żony puściły znaki dymne, że obiad gotowy a i wcześniej były tam jakieś przejazdy.
Nie wiem jak Zbyszkowi ale mi przejazd po lesie i jego ukształtowanie bardzo mi sie podobało. Nie był to typowy sypki piasek (jaki chyba lubi Zbyszek) ale pod igliwiem było sie w czym zakopać. A sam teren momentami był dosyć wymagający.
W wolnej chwili wstawię parę fotek z wyprawy.
A i jak zwykle spotkanie ze Zbyszkiem odbyło się w pięknej aurze - on ma jakieś układy z pogodynkami chyba....

Awatar użytkownika
Vic7
Teoretyk
Posty: 42
Rejestracja: 2018-03-27, 10:45
Imię: Witek
Lokalizacja: Oborniki

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#13

Post autor: Vic7 »

ja bym się wstępnie pisał na sobotę. kurde jeszcze mi żadne pakiety nie dotarły i to mnie martwi. znam te tereny wokół toru w pile bo sam się tam ścigałem. na 100% potwierdzę w czwartek.

karsto1982
Teoretyk
Posty: 429
Rejestracja: 2009-11-27, 15:15
Imię: Karol
Lokalizacja: Piła
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#14

Post autor: karsto1982 »

Ok. Sobota mi pasuje wstępnie raczej cały dzień tak, że będę czekał na informacje.

Awatar użytkownika
Pawlak
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 494
Rejestracja: 2013-01-31, 23:01
Imię: Paweł
Lokalizacja: Przeźmierowo
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Spotkanie Piła I okolice.

#15

Post autor: Pawlak »

Teraz w ta sobotę najbliższa to możecie się kopnąć do Poznania a dokładnie to do Radojewa (jest od waszej strony pyrlandii) gdzie jest tor pod 1/5 spaliny i gdzie beda pierwsze zawody :)

Karambole, efektowne wypadki i niezła rozwałka gwarantowana ;D
Tak to wyglada tylko ze to był wtedy tor w Radojewie, dużo mniej wymagający i mniej modeli wtedy było.

[youtube][/youtube]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum pozostałych spotkań i imprez”