Spotkanie???

Relacje, wyniki, opisy zakończonych sezonów Spotkań Forumowych RC-TRIAL
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za spotkaniem forumowiczów?

Czas głosowania minął 2006-07-27, 14:18

Tak
4
67%
Nie
0
Brak głosów
Nie mam zdania
2
33%
 
Liczba głosów: 6

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#91

Post autor: mirek »

Szczerze mówiąc jestem sceptycznie nastawiony trochę do miejsca skoro nikt go nie zna - organizowałem kilka tras przeprawowych dla motocykli i sam uczestniczyłem w jednym gdzie kierownik rajdu co chcwilkę się zatrzymywał i pytał ludzi w wioskach czy dobrze jedziemy - porażka. Jeśli tam nie będzie jakiejś starej piaskowni zamkniętej lub żwirowni to może być kiszka - bo jeździć po łące to średnio chyba zabawne zwłaszcza alektrykiem.

Pozdrawiam
ps. po prostu boję się żeby lasek nad jeziorem nie okzała się plażą dla tubylców z okolicznych wiosek.

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#92

Post autor: Maxim »

No ja bym wolal zeby kazdy podawal wiek ... ok wrocmy do tematu.. Wezmy pod uwage to co mowi Mirek .... moze ma racje moze nie. Ale trzeba sie zastanowci czy tak faktycznie nie bedzie .... zeby nie bylo tez tak ze las wyglada tam jak rownina.

Szymon
Teoretyk
Posty: 148
Rejestracja: 2006-07-26, 21:09
Imię:
Lokalizacja: Łódź

#93

Post autor: Szymon »

no za ciekawie by nie było

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#94

Post autor: Maxim »

Gadalem z gosciem z Chodecza ..... mowi ze nie ma u nich terenow takich jak ten np. Mowi ze rowno i piaszczysto .... lipa :(

http://img206.imageshack.us/my.php?image=a2sh1.jpg

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#95

Post autor: mirek »

Hej przemyślałem to jeszcze - jak robimy wyjazdy motocyklowe to za każdym razem robi inna osoba w swoim regionie, dzięki temu ona ma bliżej i może to porządnie zorganizowac i moim zdaniem to działa dobrze. Nie ma co się nastwaiać kto ma ile km, i co kwartał wszyscy będą walili po 500km. Ja to wolę nawet nad morze pojechać jeśli tem będzie dobre miejsce itd.. niż mamy jechac gdzieś w ciemno bo to środek Polski.

Oczywiście jeśli kobitka powie, że jest fajna żwirownia lub poligon stary to fajnie i się dopasuję - ale takie jest moje zdanie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#96

Post autor: Maxim »

Ja szukam jeszcze innzch miejscoowosci w centrum Polski, przeciez niekoniecznie musimy jechac do Chodecza :) Szukajcie tez ...

EDIT :

Szukam i szukam ..... i lipa. W centrum polski ciezko bedzie cos znalesc chyba z fajnym krajobrazem i terenami :((
Ostatnio zmieniony 2006-09-07, 22:45 przez Maxim, łącznie zmieniany 1 raz.

Eras
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4878
Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
Imię: ET
Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#97

Post autor: Eras »

Może park kampinoski ? jest troche ładnych miejscówek, ale niestety nie potrafię wskazać dokładnie,

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#98

Post autor: Maxim »

Jednak najpierw moze poczekajmy na fotki od tej kobiety z Chodecza. A moze bedzie spoko ;)

Adrian
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 1450
Rejestracja: 2006-06-29, 01:04
Imię:
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 12 razy

#99

Post autor: Adrian »

popieram wypowiedź mirka jeśli jest osoba która poświęci troche własnego czasu i znajdzie dobry teren dla naszych potrzeb to można jechać nawet nad morze :>>

ja wiem jak to jest (model w bagażniku i się główkuje gdzie by tutaj fajnie pośmigać, już pomijam fakt że takie perełki terenowe znajduje się całkowicie przypadkiem i "zapamiętujemy w główce "...tu musze przyjechać z modelem..." jeśli już mamy gdzieś się spotkać to nie "losujmy" tej symetrycznej miejscowości ja przedewszystkim chciałbym poznać was, modele (ew kobiety ;) ) a zabawa modelami może się odbyć nawet w piaskownicy na placu zabaw no może przesadziłem :=

Awatar użytkownika
Tomy
* PIONIER / AT! *
* PIONIER / AT! *
Posty: 2650
Rejestracja: 2006-06-29, 20:39
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wielka Polska :)
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#100

Post autor: Tomy »

widzę, że zaczyna się zmieniać punkt widzenia - zapraszałem wszystkich do siebie (tereny też nie są rewelacyjne jak te na fotce maxima ale nie są też płaskie), później wybrałem miejsce wg wskazań Maxima - środek Polski
tyle w kwestii wyjaśnienia moich propozycji - starałem się dostosować
czyli teraz również czekam na propozycje - ale konkretne

fabian
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1743
Rejestracja: 2006-07-24, 10:33
Imię:
Lokalizacja: Gdynia

#101

Post autor: fabian »

Propozycja zrobienia imprezki u fancara brzmi racjonalnie - w wolnej chwili może rozejrzeć się przecież za fajną miejscówą, a nawet dorobić element sztucznego toru :)
poza tym mamy wtedy pewne, bezpieczne miejsce do bazowania, a nie gdzieś na dziko :p

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#102

Post autor: mirek »

MC-Maxim pisze:Ja szukam jeszcze innych miejscoowosci w centrum Polski, ...

Szukam i szukam ..... i lipa. W centrum polski ciezko bedzie cos znalesc chyba z fajnym krajobrazem i terenami :((
Bo tam nic nie ma :oo - Czekajmy na odpowiedź kobiety ale fajne tereny są wyżej (zalewowe "plaże" na wiśle - Płock) - lub niżej (Jura Olsztyn koło Częstochowy tu fotki )

Albo niech Funcar zbiera kamole na trase i tyle :D - kwestia płaskości jest względana - przecież wystarczy np skarpa gdzie ludzie ze wsi wybierają piasek w lesie - tylko żeby wiedzieć gdzie to jest a nie szukać pół dnia.

Pozdrawiam
ps. ja mogę przywieźć kawał skały jako przeszkodę w klimacie górskim i z 4 rozrąbane peńki. Ktoś inny z 10 kamoli, "belki" będą na miejscu - fajnie gdyby była woda ale to chyba zbytek łask.

dodano: widoczki jak na fotce Maxima to normalny krajobraz w górach w Kolinie Kłodzkiej - więc następne spotkanie proponuję tam.

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#103

Post autor: Maxim »

No w Kudowie jest naprawde slicznie. Tylko ze to troche daleko dla co niektorych osob :(

Funcar .... pocykaj jeszcze fotki okolic kolo Ciebie ;) Mirek mowi ze jest tam jakies poligon czy cos .... i ponoc fajne tereny :) Moze tam ?

fabian
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1743
Rejestracja: 2006-07-24, 10:33
Imię:
Lokalizacja: Gdynia

#104

Post autor: fabian »

Poligon może być, byle nie czynny :D
Ostatnio zmieniony 2006-09-08, 10:42 przez fabian, łącznie zmieniany 3 razy.

mirek
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 710
Rejestracja: 2006-08-07, 21:43
Imię: mirek
Lokalizacja: Wrocław

#105

Post autor: mirek »

Poligon był po prawej stronie przed Gnieznem jak się leciało od Wrześni, byłem tam z 7 lat temu na zlotach motocyklowych (oczywiście możę teraz tam być fabryka sera albo wycieraczek) ale może jest poligon. Coś czuję funcar że masz zadanie bojowe; rower i aparat i 2 dni wolne.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Spotkań Forumowych RC-TRIAL”