Flat Iron 1.9" XL G8

Transakcje zakończone
Zablokowany
Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Flat Iron 1.9" XL G8

#1

Post autor: zotornik »

Sprzedam 4 sztuki, prawie nowych opon Flat Iron 1.9" XL G8 z oryginalnymi, nie używanymi wkładkami.
Kupione z początkiem tego roku, używane kilka razy. Stan idealny, umyte, choć jakiś tam "przykurz" został.
Zdjęcia poniżej - aktualne. Przedstawiają opony przygotowane do sprzedaży.

Klik - opis na stronie producenta

W skrócie:
średnica: 120 mm
szerokość: 45 mm
mocowanie: 1.9"

Cena: 180,00 zł + dostawa

W sklepach zagranicznych, cena (tam gdzie są dostępne), oscyluje ok. 27$ za 2 szt. + dostawa. W PL znalazłem po 126,00 zł za 2 sztuki - stąd taka kalkulacja.
O cenie zawsze można podyskutować, a może wymiana na inne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jakoob
YOTA Maniak / AT
YOTA Maniak / AT
Posty: 2641
Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Flat Iron 1.9" XL G8

#2

Post autor: Jakoob »

Przed wczoraj myślałem sobie o tych oponkach, że właśnie Wojtek je ma i miałem już wysyłać maila z zapytaniem jakie one są :p . Czy one są tak samo miękkie jak flat iron pro line 1.9 z tych pierwszych SCX10?

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Flat Iron 1.9" XL G8

#3

Post autor: zotornik »

jakoobcycles pisze:Przed wczoraj myślałem sobie o tych oponkach, że właśnie Wojtek je ma i miałem już wysyłać maila z zapytaniem jakie one są :p . Czy one są tak samo miękkie jak flat iron pro line 1.9 z tych pierwszych SCX10?
Niestety nie miałem styczności z oponami o których piszesz, więc się nie wypowiem w zakresie porównania.
Te z Pro-Line na pewno są miękkie, dzięki czemu świetnie pracują na kamieniach i korzeniach. Pomimo swej miękkości - choć wkładki miałem ewidentnie mniejsze - to Defek na TRX-4 stał na nich stabilnie, a swoje waży.
Jestem z ich zachowania w terenie bardzo zadowolony, ale do Defka - którego chcę istotnie obniżyć - niestety są minimalnie za duże.

Zablokowany

Wróć do „Kupione / Sprzedane”