Serwo skrętu do hg p407

Oferty zakupów...
ODPOWIEDZ
lamtom
Teoretyk
Posty: 2
Rejestracja: 2021-02-14, 23:52
Imię: Tomek

Serwo skrętu do hg p407

#1

Post autor: lamtom »

Witam jestem nowy i dopiero zaczynam zabawę z rc. Szukam jakiegoś dobrego serwa do mojego modelu. To co mam jest trochę słabe i wolne.

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Serwo skrętu do hg p407

#2

Post autor: zotornik »

lamtom pisze:
2021-03-07, 17:45
Witam jestem nowy i dopiero zaczynam zabawę z rc. Szukam jakiegoś dobrego serwa do mojego modelu. To co mam jest trochę słabe i wolne.
Tym bardziej jak "Nowy", to warto by zacząć z głową na wstępie np. tu:
viewtopic.php?f=1&t=535
oraz od innych podwieszonych tematów, by uniknąć wstępnego "linczowania" - nie za niewiedzę, a za nieczytanie.

A w temacie serwa, to jak sądzisz? Jak mamy ci zaproponować "coś lepszego" , jak nie napisałeś co obecnie w modelu jest zamontowane :q
Na tej zasadzie, to możesz zaraz dostać propozycję, czegoś jeszcze "słabszego" niż masz - więcej precyzji, więcej danych.
Waga modelu, wielkość kół, elektronika w modelu - to jakaś podstawa do późniejszej rozsądnej propozycji, bo nie sztuka zamontować serwo 30 kg - tylko po co i o ile uciągnie je posiadana na pokładzie wspomniana elektronika.

lamtom
Teoretyk
Posty: 2
Rejestracja: 2021-02-14, 23:52
Imię: Tomek

Re: Serwo skrętu do hg p407

#3

Post autor: lamtom »

OK sorki jak wrócę do domu to dokładnie opiszę co i jak.

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Serwo skrętu do hg p407

#4

Post autor: zotornik »

OK, to czekamy.
Jak nie znasz parametrów obecnego serwa, to spróbuj odczytać jego markę, typ lub symbol.

Awatar użytkownika
Gorg
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 2099
Rejestracja: 2008-09-24, 17:28
Imię: Robert
Lokalizacja: Rogoźnik
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Serwo skrętu do hg p407

#5

Post autor: Gorg »

Co do tego że za wolne to w trialu nie zgodzę się. Ja swoje serwa nawet specjalnie zwalniam na apce i do tego ustawimy im inne expo tak żeby precyzyjniej i wolniej chodziły na początku ruchu i na końcu szybciej dociągały.
Stary już jestem i niekiedy w bramce jak za dużo kręcę serwem to łapię punkt bo zahaczam kołami. Jak mam wolne serwo to ono dostosowuje się do mojego powolnego myślenia ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię...”