Maz 537 by MarioMAX

MarioMAX
Teoretyk
Posty: 24
Rejestracja: 2022-05-07, 21:31
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Maz 537 by MarioMAX

#46

Post autor: MarioMAX »

Wygląda naturalnie, ten ja teraz chce właśnie żeby był trochę rdzawy ale bez przesady. Efekt jak Przemo u siebie, żeby model nadal był schludny, bo tak jak mam ife to patrzysz na to i myślisz ale złom xD Ifa też nie skończona bo jeszcze paka w zabudowę materiałową musi iść i kierunkowskazy założyć itp. Oczywiście paka i kabina mojej produkcji :-)

drifen
Teoretyk
Posty: 19
Rejestracja: 2022-09-24, 14:20
Imię: Daniel

Re: Maz 537 by MarioMAX

#47

Post autor: drifen »

Heh no taka kolei rzeczy, że początkujący mają ''wymuskane ''modele. Potem pojawiają się chęci na washe, rdze itp. są dla zawansowanych podstawą.

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11534
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Maz 537 by MarioMAX

#48

Post autor: Radek »

MarioMAX pisze:
2024-02-27, 20:19
Wygląda naturalnie, ten ja teraz chce właśnie żeby był trochę rdzawy ale bez przesady. Efekt jak Przemo u siebie, żeby model nadal był schludny, bo tak jak mam ife to patrzysz na to i myślisz ale złom xD Ifa też nie skończona bo jeszcze paka w zabudowę materiałową musi iść i kierunkowskazy założyć itp. Oczywiście paka i kabina mojej produkcji :-)
Pytałem się o IFA, bo myślałem że to może buda Barmana, szacun za budę fajnie wygląda :D :OK

Awatar użytkownika
przemo_m
Garażowy Przodownik
Garażowy Przodownik
Posty: 507
Rejestracja: 2020-05-12, 18:19
Imię: Przemo
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Maz 537 by MarioMAX

#49

Post autor: przemo_m »

Mariusz jaki masz pakiet ? Bo to ma ogromne zacznie jak chodzi o wyłączający się moduł dźwięku. Jak jakieś nimh to wywal do kosza albo wsadź do latarki :)
kupi lipo i najlepiej żeby było minimum te 50C prądu rozładowania problem powinien zniknąć bo moduł dźwięku i tak podpinasz pod pakiet bezpośrednio.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trucki 8x8...”