DESERT MAN AFGAN 1/10

ODPOWIEDZ
Bandzior

#226

Post autor: Bandzior »

MAN robi robote. No troszke walczysz z nim, mam nadzieje ze uda sie wystartować na zawodach Panie ...

Awatar użytkownika
Danny
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 909
Rejestracja: 2008-03-17, 19:29
Imię: Daniel
Lokalizacja: Police
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#227

Post autor: Danny »

Tamiyki 3 biegowe są chyba nie do zajechania, nie słyszałem żeby ktoś zmielił ;)

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#228

Post autor: barman_pl »

Pablo pisze:...rozniósł jak zwykle wszystko w drobny mak,nową przekładnie, bevel shafty,ataki,generalnie całego Axiala zmielił do cna :D \
To już 4 test z którego wychodzi zajechanie całej mechaniki....
Ty to wszystko rozpi****sz :D... Powiem szczerze, że jeszcze nie widziałem tego mana jeżdżącego dłużej jak 10 minut :D

Pozdr.

Pablo

#229

Post autor: Pablo »

ja też :LOL ,
no cóż, drogi w obejściu jest.Każde 10 min to kolejna stówka :LOL
Ale w końcu zatrybi.

Mlody
AT !
AT !
Posty: 147
Rejestracja: 2007-05-30, 00:39
Imię:
Lokalizacja: Sosnowiec

#230

Post autor: Mlody »

Dobrze ze jescze poczucie chumoru cie trzyma .... Powodzenia przy dalszych probach :VV

Pablo

#231

Post autor: Pablo »

Podzespołom Axiala mówimy stanowcze NIE :VV
Na tapetę wraca stary opluty RC4WD
Mosty D40 dostały ośki HD i od dramatu Mirowskiego jest to jedyny stały element mojego chassis ,który świetnie się spisuje.

Awatar użytkownika
Adamo
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4754
Rejestracja: 2007-05-06, 20:17
Imię: Adam
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#232

Post autor: Adamo »

Dobra rada zmień axa na stampede a zapomnisz o awarii przynajmniej przekładni :D :D :D

Awatar użytkownika
Tomek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2380
Rejestracja: 2006-11-10, 10:43
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#233

Post autor: Tomek »

Pablo powiem Ci tylko tylę Tamyia rządzi :D

Awatar użytkownika
igor1300
Naciągacz ! UWAGA !
Naciągacz ! UWAGA !
Posty: 2192
Rejestracja: 2007-07-11, 20:13
Imię: Igor
Lokalizacja: Gd
Otrzymał podziękowań: 13 razy

#234

Post autor: igor1300 »

Nie kminię jak można zabić tą przekładnie a totalnie nie ogarniam jak w HD... Killer jesteś i tyle.

wyspiarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2044
Rejestracja: 2009-03-22, 22:43
Imię:
Lokalizacja: Wolin
Otrzymał podziękowań: 10 razy

#235

Post autor: wyspiarz »

Pablo to nie będzie może łatwe do skompletowania, raz widziałem na ebay metal kit do niej łacznie z łożyskami bo to najwiekszy problem reszta jest do dostania. Zawisza ma/miał plan jak zrobić do niej brakujące metalowe elementy, a chodzi o przekładnie od CRki która w sumie puki co jest nie do zajechania i widać po niej że ma sporo zapasu bo u mnie nie widać na niej praktycznie żadnego zużycia, czy woda czy brodzenie w błocie itp itd gdzie waga modelu z błotem osiąga pewno coś koło 7kg, to przekładnia znosi to na luzie. Przeniesienie napędu przez przekładnie na wał można wymienić na alu ( patrz mój garaż ), co u ciebie mogło by być przydatne.

Jak coś to ten gościu http://stores.shop.ebay.com/RC-NITRO-HO ... m14?_pgn=1
maił praktycznie wszystkie czesci do poskladania przekładni musiał byś pogadać czy dalej to ma bądź może załatwić. pamietam że metal kit to było chyba 20$ a wytłoczka z obudową koło 10$ zebatki koło koło 7$.

pzdr. Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11189
Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
Imię: Maciek
Lokalizacja: Pomerania
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#236

Post autor: Maciek »

Chyba w tym wypadku nawet tytan nie pomoże ;)

wyspiarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2044
Rejestracja: 2009-03-22, 22:43
Imię:
Lokalizacja: Wolin
Otrzymał podziękowań: 10 razy

#237

Post autor: wyspiarz »

hehe no chyba że tak :D:D


pzdr. Łukasz

Pablo

#238

Post autor: Pablo »

wyspiarz pisze:u mnie nie widać na niej praktycznie żadnego zużycia, czy woda czy brodzenie w błocie itp itd gdzie waga modelu z błotem osiąga pewno coś koło 7kg, to przekładnia znosi to na luzie.
he a myślisz ,że ja to po asfalcie jeżdżę? :haha Jak u Ciebie 7KG to u mnie analogicznie co najmniej 14 lub więcej.Jak już wyjeżdżam pod górę taki obklejony to zwykle jest.Tuusruufruubrzdęk...I Póki co to przez mój garaż przewinęły się chyba wszystkie przekładnie świata.A na pewno wszystkie ogólnie znane.Za linki oczywiście dziękuje ale w ciągu ostatniego miesiąca ściągałem z całego świata różne zamienniki alu HD itp.
I dalej dupa.
Tak czy inaczej do zawodów zostało kilka dni więc nie mam szans na dalsze eksperymenty.
Dzisiaj przyszła paczka od Adriana,swoją drogą jak on to robi wysłał wczoraj :jaw
Na testy wraca RC4WD.

Awatar użytkownika
Maciek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11189
Rejestracja: 2013-04-25, 21:35
Imię: Maciek
Lokalizacja: Pomerania
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#239

Post autor: Maciek »

To może odchudź trochę Mana.
Dziwne to jest w Twoim przypadku bo jak patrzę na kolosa Zawiszy czy inne cieżarówki nic im nie strzela. Może to wina przełożeń w stosunku do masy?
Wziąłeś przekładnie HD :>

ps. Adi i Unix chyba sami to rozwożą :D

Pablo

#240

Post autor: Pablo »

Tylko że w moim przypadku dobieram przełożenia tak aby uzyskać kompromis pomiędzy mocą a prędkością.MAN KAT to ciężarówka rajdowo-przeprawowa i chciałem żeby latała jak KAMA3Y z Dakaru :D A to przy tym ciężarze jest ciężkie do uzyskania.Brak kasy nie pozwala mi na testy w pełnym zakresie.
Ale spoko z czasem dopnę swego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trucki 6x6...”