Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#16

Post autor: Sławek »

Jeżeli chcesz to zrobic na swoich warunkach to musisz założyć wątek na swoim Google drive :)

Pozdr

Drinek
Teoretyk
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-13, 18:29
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Konin
Podziękował : 1 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#17

Post autor: Drinek »

Dobry pomysł tylko oni nie organizują zawodów w trialu.
Choć jak by robili to pewnie zakładanie garażu był by zbędne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bolek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 1740
Rejestracja: 2013-01-11, 22:31
Imię: Aleksander
Lokalizacja: Pionki
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#18

Post autor: Bolek »

xdddd.jpg

Awatar użytkownika
welna79
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4099
Rejestracja: 2012-02-23, 00:10
Imię: Stasiu, Staszek
Lokalizacja: Gród Kraka
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#19

Post autor: welna79 »

Bolek pisze:
xdddd.jpg
:hehehe
:brawo
:barman

Awatar użytkownika
zipi
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1797
Rejestracja: 2012-07-20, 05:50
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Czernikowo
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#20

Post autor: zipi »

Wspaniały garaż.
Mega foty z budowy.

Awatar użytkownika
Pixel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2687
Rejestracja: 2015-09-26, 13:46
Imię: Bartek
Lokalizacja: okolice Łodzi
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#21

Post autor: Pixel »

Bolek pisze:
xdddd.jpg
:szydera :szydera najlepiej podsumowane :hehe

Drinek
Teoretyk
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-13, 18:29
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Konin
Podziękował : 1 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#22

Post autor: Drinek »

zipi pisze:Wspaniały garaż.
Mega foty z budowy.
Witam
Bardzo dziękuję za uznanie nie spodziewałem się na tym etapie prac chyba trochę za wcześnie ale jest to bardzo motywujące do dalszego działania. Zdjęć było by więcej ale komuś się nie spodobały. Jestem pełen nadziei że kolejne zostaną tu dłużej.

W dyskusję wkradły się trzy komentarze nie wnoszące nic do merytorycznej dyskusji. Informuję bo może administrator przeoczył.

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11535
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#23

Post autor: Radek »

Drinek pisze:
Radek pisze:
Drinek pisze:Ze zdjęć i treści można pozyskiwać wiedzę a tą trudno wycenić.
zostawię to bez komentarza.

Wiesz jak masz taki problem z wartością swoich zdjęć, to ja bym się zastanowił czy w ogóle się z kimś z nimi dzielić, a po drugie bym wybrał inny serwer niż google drive, bo raczej każdy wie jaką opinie ma google jeśli chodzi o ochronę danych osobowych, czy powierzonych zdjęć :D
Miałem już zaprzestać dalszej rozmowy bo zrozumienia w niej brak ale na tą wypowiedź jestem zmuszony odpowiedzieć.

- Bezpieczeństwo danych przed utratą a ochrona ich przed kradzieżą to dwa osobne tematy więc proszę nie mylić.
- Ponad 11 lat korzystam z różnych usług google i ani razu nie straciłem nawet jednego pliku. Na tym forum link do pliku wywalono mi przy 2 poście i nikt w tym problemu nie widzi ale ponoć jest bezpieczne.
- Publikowanie danych w internecie wiąże się z tym że już tam zostają. Jak je ktokolwiek ściągnie jego sprawa, sam zbieram zdjęcia a innych projektów jako inspirację.
- Publikując dane w formie linków mam wpływ na to jak wartościowe dane pozostawię na forum.
- Nie interesuje mnie czy opublikowane tu treści będą tu wiecznie mają być tak długo jak ja. Jak odejdę to wraz z tym co tu wniosłem.
- Jeśli ktoś uważa że mam problem z wartością swoich zdjęć to niech się zastanowi dla czego ten temat poruszam, przecież mogę tylko pisać i zdjęć nie zamieszczać. Jednak chcę to robić tylko na swoich warunkach.
Naprawdę, dzięki.

Dobra koniec tej dyskusji, do jutra masz czas albo wstawiasz zdjęcia i oczyszczam garaż z offtopa, albo kasuje cały garaż, wybór należy do ciebie, koniec dyskusji.

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13469
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#24

Post autor: zotornik »

Drinek pisze:W dyskusję wkradły się trzy komentarze nie wnoszące nic do merytorycznej dyskusji. Informuję bo może administrator przeoczył.
Administrator nie przeoczył, jest nawet dużo gorzej - bo nawet się do nich poniżej odnosi, gdyż nie uznał ich za nieistotne.

Dariuszu - szanuję Twój pogląd, ale ............... napiszę wprost i brutalnie, jednocześnie kończąc ten temat - nie Ty określasz zasady funkcjonowania forum.
W praktyce sprowadza się to do prostego układu zero-jedynkowego, możesz wstawiać zdjęcia swojego modelu i prac przy nim czynionych w formie załączników, albo pozostaje zdać się na Twój talent opisowy.

Koledzy na różne sposoby próbowali zwrócić Ci uwagę, że prawdziwą wartością jest to co wnosimy na forum, a czynimy to poprzez nasze trwałe bezinteresowne dzielenie się swoimi pomysłami i osiągnięciami również w formie zdjęć i filmów. W zamian za to - w razie potrzeby - równie bezinteresownie otrzymasz pomoc w postaci porad, podpowiedzi, czasu który Ci ktoś poświęci, etc. Tak funkcjonuje to forum i jak sądzę większość tego typu hobbystycznych zbiegowisk. I nikt niczego nie wycenia!!!

Dlatego w tym kontekście okropnie brzmią Twoje wypowiedzi
Drinek pisze: Ze zdjęć i treści można pozyskiwać wiedzę a tą trudno wycenić.
Drinek pisze:Jeśli ktoś uważa że mam problem z wartością swoich zdjęć to niech się zastanowi dla czego ten temat poruszam, przecież mogę tylko pisać i zdjęć nie zamieszczać. Jednak chcę to robić tylko na swoich warunkach.
a ta ostatnia, to już mój "ulubiony" cytat
Drinek pisze:Nie interesuje mnie czy opublikowane tu treści będą tu wiecznie mają być tak długo jak ja. Jak odejdę to wraz z tym co tu wniosłem.
Czyli mam rozumieć, iż sprawy mają się tak: przychodzisz na forum, czerpiesz z niego wiedzę, jedynie niejako przy okazji łaskawie nam udzielając co nieco z Twoich osiągnięć, a jak już uznasz, że temat Cię znudził odejdziesz wraz z tym co "wniosłeś"?!
Skrajnie egoistyczna i roszczeniowa postawa i do tego prezentowana przez osobę, która wg opisu jest na forum od wielu lat.

Podsumowując - każdy forumowicz, który chce być członkiem tej społeczności - godzi się z zasadą, iż jego teksty i zdjęcia przez niego wstawione na forum stają się trwałą, integralną i nierozerwalną częścią forum na wieki wieków - lub dokładniej do czasu końca jego istnienia. Innej opcji nie ma, natomiast prawem każdego z nas jest podjąć decyzję, czy pasują mu takie zasady i aktywnie chce on uczestniczyć w życiu forum, czy też nie pasują i wtedy nie brata się z takimi dziwakami.

Drinek
Teoretyk
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-13, 18:29
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Konin
Podziękował : 1 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#25

Post autor: Drinek »

zotornik pisze:
Podsumowując - każdy forumowicz, który chce być członkiem tej społeczności - godzi się z zasadą, iż jego teksty i zdjęcia przez niego wstawione na forum stają się trwałą, integralną i nierozerwalną częścią forum na wieki wieków - lub dokładniej do czasu końca jego istnienia. Innej opcji nie ma, natomiast prawem każdego z nas jest podjąć decyzję, czy pasują mu takie zasady i aktywnie chce on uczestniczyć w życiu forum, czy też nie pasują i wtedy nie brata się z takimi dziwakami.
Bardzo chciałbym żeby ta oto zmiana znalazła się w regulaminie forum. Gdyż stosowałem się do wszystkich jego obecnych zasad a ostrzegany jestem za nie pisane zasady.

Jednocześnie miał bym 3 pytania.

Czy garaż może istnieć tylko opisowy bez zdjęć ?

Czy linki są zabronione też w innych działach typu giełda ?

Czy garaż nie posiadający zdjęć jest dopuszczony do zawodów ?

Awatar użytkownika
zipi
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1797
Rejestracja: 2012-07-20, 05:50
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Czernikowo
Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#26

Post autor: zipi »

Miałem już nic nie pisać ale jakoś nie mogłem się powstrzymać.
Drinek pisze:
zipi pisze:Wspaniały garaż.
Mega foty z budowy.
Witam
Bardzo dziękuję za uznanie nie spodziewałem się na tym etapie prac chyba trochę za wcześnie ale jest to bardzo motywujące do dalszego działania. Zdjęć było by więcej ale komuś się nie spodobały. Jestem pełen nadziei że kolejne zostaną tu dłużej.

W dyskusję wkradły się trzy komentarze nie wnoszące nic do merytorycznej dyskusji. Informuję bo może administrator przeoczył.


Moja wypowiedź to idealny przykład jak w Twoim garażu nie będzie zdjęć tylko jakieś opisy zakładając, że ktoś w ogóle będzie zaglądał w to miejsce.
Oczywiście zrobisz jak zechcesz ze zdjęciami. Są tutaj na forum osoby które robią cuda w swoich modelach i nikt nie wspomina o jakiś prawach/wartościach itp.
Chciałbym mimo wszystko abyś wrzucał jakieś zdjęcia bo opisowy garaż to możesz w lokalnym radiu założyć.
pozdr

Awatar użytkownika
Danny
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 909
Rejestracja: 2008-03-17, 19:29
Imię: Daniel
Lokalizacja: Police
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Kraz 255b projekt na parę lat wół roboczy 1:10-By Drinek

#27

Post autor: Danny »

Przepraszam za Offtopic ale jakoś mi się tak skojarzyło od razu :D

[youtube][/youtube]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trucki 6x6...”