KGMS ;) (KlonGMadeStealth) ;)

Tematy odnośnie budowy Crawlerów ...
JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#46

Post autor: JaFuzz »

No to nowe mocowanie górnych linków zrobione.... i 4 beadlocki.... zaczyna nabierać wyglądu docelowego :D

Obrazek

no ;)

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#47

Post autor: Bobas »

:jaw wow mam nadzieję że to jest bez ołowiu, bo szczerze to niezłe naleśniki się Tobie porobiły :O

a moja żonsia pyta: " czy to tak powinno wyglądać !? "

NAWET JĄ TO TROSZKĘ ZANIEPOKOIŁO :D
Ostatnio zmieniony 2010-11-18, 01:21 przez Bobas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#48

Post autor: Jafiosz »

Jednak nierdzewka robi swoje :o

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#49

Post autor: JaFuzz »

hehehe :D Bobas uspokój żonkę :D kółka są lżejsze niż z felgami, na których je kupiłem... po prostu nie mają wkładek włożonych :D... chwilę postały w miejscu i trochę im powietrze zeszło :}

a że zapytam:

Obrazek

te to nie naleśniki ?? :OK

Awatar użytkownika
Kuba4x4
Teoretyk
Posty: 729
Rejestracja: 2008-12-19, 20:15
Imię: Kuba
Lokalizacja: Kraków

#50

Post autor: Kuba4x4 »

i dobrze, że są naleśniki :... u mnie też są (w mniejszym stopniu :VV )

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#51

Post autor: JaFuzz »

Hej! hehehe prawie po roku niebytu tutaj, stwierdziłem że czas znowu conieco pociągnąć plany modelu do przodu... z racji tego iż z moją frezareczką jestem już dobrze dogadany, postanowiłem zrobić sobie nowe felgi... jeśli ktoś byłby zainteresowany starymi, to zapraszam na PW. Podobnie będzie z nierdzewną ramą modelu.... nowa jest aluminiowa i co za tym idzie sporo lżejsza.... nowe felgi są już prawie skończone, ale na razie wrzucę standardowo tylko projekt:

Obrazek Obrazek

musze też prosić Was o podpowiedzi jakiej elektroniki szukać do modelu... coś co pociągnie dwa oryginalne silniki z Cloda... od razu zaznaczam, że nie zależy mi na niewiadomo czym wyczynowym... chcę aby model w końcu zaczął śmigać... później będę go ulepszał...

więc tak:

1. serwo na przód już mam - TowerPro MG995, wiem ze nie jest to żadna rewelacja, ale jest łożyskowane i ma metalowe zębatki... chcę mu jeszcze plastykową obudowę zamienić frezowaną aluminiową... z uszczelnieniem ośki wychodzącej zemmerlingiem i oringiem uszczelniającym pokrywkę... więc będzie całkowicie wodoszczelne.
2. jaki regulator?
3. jaka apka?
4. jaki pakiet zasilający....

będę wdzięczny za odpowiedzi :-Oo

Krzysiek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2728
Rejestracja: 2008-09-22, 16:22
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 14 razy

#52

Post autor: Krzysiek »

JaFuzz pisze:Hej! hehehe prawie po roku niebytu tutaj, stwierdziłem że czas znowu conieco pociągnąć plany modelu do przodu... z racji tego iż z moją frezareczką jestem już dobrze dogadany, postanowiłem zrobić sobie nowe felgi... jeśli ktoś byłby zainteresowany starymi, to zapraszam na PW. Podobnie będzie z nierdzewną ramą modelu.... nowa jest aluminiowa i co za tym idzie sporo lżejsza.... nowe felgi są już prawie skończone, ale na razie wrzucę standardowo tylko projekt:

[url=http://images43.fotosik.pl/225/1ea769ee64a26932m.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images38.fotosik.pl/221/243769bb1be093adm.jpg]Obrazek[/URL]

musze też prosić Was o podpowiedzi jakiej elektroniki szukać do modelu... coś co pociągnie dwa oryginalne silniki z Cloda... od razu zaznaczam, że nie zależy mi na niewiadomo czym wyczynowym... chcę aby model w końcu zaczął śmigać... później będę go ulepszał...

więc tak:

1. serwo na przód już mam - TowerPro MG995, wiem ze nie jest to żadna rewelacja, ale jest łożyskowane i ma metalowe zębatki... chcę mu jeszcze plastykową obudowę zamienić frezowaną aluminiową... z uszczelnieniem ośki wychodzącej zemmerlingiem i oringiem uszczelniającym pokrywkę... więc będzie całkowicie wodoszczelne.
2. jaki regulator?
3. jaka apka?
4. jaki pakiet zasilający....

będę wdzięczny za odpowiedzi :-Oo
No nareszcie :)

2. http://www.rc4wdstore.com/2/product_inf ... cts_id=619 Adrian ma za 165 zl.. Obsluzy Ci oba silniki.
3. Zalezy czy pistoletowa czy drazkowa.. Idz w 2.4 ghz - warto..
3. Chyba najwygodniejsze obecnie to Li-Fe. Pakiet 6.6V kosztuje okolo 140 zl. (2 cele)

Rasalo

#53

Post autor: Rasalo »

ad2. Może to być np. Novak Rooster Crawler. Widziałem gdzieś na YT jak koleś przerobił go na dwa silniki. Wystarczy że dolutujesz dwa dodatkowe kabelki i włala :) Ewentualnie ten z RC4WD ale nie wiem jak w tym przypadku z jakością.
-> http://www.rc4wdstore.com/2/product_inf ... cts_id=619

ad3. Apka najlepiej na 2.4GHz z jak największą ilością kanałów, ale zwykła apka 3 kanałowa, 27mhz też się nada ;)

ad4. Co do pakiety to najlepiej LiFe czy inaczej A123. Ewentualnie zwykły pakiet NiMH, osobiście mam pakiet GP NiMH 3900 i jestem zadowolony, jakość naprawdę dobra.

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#54

Post autor: JaFuzz »

hmmm dzięki za podpowiedzi... z kaską krucho... może ktoś potrzebowałby jakieś części w zamian? jakieś frezowanko? toczenie? no i klamoty wolałbym używane :D

Krzysiek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2728
Rejestracja: 2008-09-22, 16:22
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 14 razy

#55

Post autor: Krzysiek »

JaFuzz pisze:hmmm dzięki za podpowiedzi... z kaską krucho... może ktoś potrzebowałby jakieś części w zamian? jakieś frezowanko? toczenie? no i klamoty wolałbym używane :D
Mam Ci o czyms przypomniec?! :>

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#56

Post autor: JaFuzz »

spoko, podeślij jakiś projekcik ;) może być jak ostatnio na chusteczce do nosa ;) byleby nie używanej :LOL

Krzysiek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2728
Rejestracja: 2008-09-22, 16:22
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 14 razy

#57

Post autor: Krzysiek »

Juz miales.. :) wymiary tez :) ale teraz zmienily sie kryteria.. Odezwe sie :)

Awatar użytkownika
Krizi
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 3182
Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

#58

Post autor: Krizi »

Czy te fele, to poszły czy :?

JaFuzz
AT !
AT !
Posty: 427
Rejestracja: 2008-11-19, 23:52
Imię: Jarek
Lokalizacja: 3Miasto
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#59

Post autor: JaFuzz »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż - Crawler ...”