Volkswagen Transporter T3 Syncro

Tematy odnośnie budowy modeli, które nie pasują do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
Mila_East
Teoretyk
Posty: 162
Rejestracja: 2018-04-07, 22:50
Imię: Kamil
Lokalizacja: Siedlce

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#16

Post autor: Mila_East »

Zbyszek pisze:No nie przesadzaj , przód jest całkiem jak w LT35 :D

:biglol :biglol :biglol

Zbyszek pisze:A poważnie to całkiem ładnie jak na pierwszy raz :OK , niektórzy chcieli by mieć takie zdolności by samemu karoce zbudować :ok .
Niby tak, ale no jak człowiek coś sobie postanowi, to chce to zrobić dobrze. Nawet jak na pierwszy raz. :D I co gorsza, jeszcze szpachla mi pęka na dachu. Pewnie po wyszlifowaniu zaleję te miejsca klejem, bo nie chcę trzeci raz usuwać i szpachlować na nowo.

Awatar użytkownika
Jakoob
YOTA Maniak / AT
YOTA Maniak / AT
Posty: 2641
Rejestracja: 2011-10-10, 13:50
Imię: pije Kuba do Jakuba
Lokalizacja: WPR
Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#17

Post autor: Jakoob »

Troszeczkę przypomina eLTeka ale wygląda fajnie, będę śledził temat bo trochę najeździłem się co prawda eltekiem i pamiętam do dzisiaj zalecenia mechanika - nie więcej niż 110 km/h, no to się latało tym 90/100 ale za to wydech jak na tamte czasy świetnie bulgotał, uwielbialiśmy z kumplem nim jeździć :LOL .

Kibicuję :ok

Awatar użytkownika
Mila_East
Teoretyk
Posty: 162
Rejestracja: 2018-04-07, 22:50
Imię: Kamil
Lokalizacja: Siedlce

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#18

Post autor: Mila_East »

Poczyniłem takie zderzaki. Nadal czeka mnie sporo pracy, bo znowu skończyła mi się szpachla, znowu pęka na dachu, no i ogólnie wnętrze do ogarnięcia. Plus taki, że mam ogarniętą deskę, to dużo. :D Jeszcze fotele, podłoga... chociaż brak wolnego zawieszenia trochę mi utrudnia sprawę. No ale... od d... strony to ja dużo rzeczy zaczynam. :D
Załączniki
IMG_20181125_205941.jpg
IMG_20181125_205923.jpg

Awatar użytkownika
Kilerek15
Teoretyk
Posty: 107
Rejestracja: 2017-12-27, 16:14
Imię: Piotr
Lokalizacja: małopolska
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#19

Post autor: Kilerek15 »

:nos spokojnie ,weź oddech :joint i popraw co uwazasz za złe.. też robiłem karoce z pcv,hips i nie żałuje chociaż penych rzeczy już poprawic nie mogę a chciałbym :decha puzniej bedziesz patrzył na swoją robote i... mogłem się nie spieszyć.Peace :england
P.s. ładnie ci idzie

Awatar użytkownika
Mila_East
Teoretyk
Posty: 162
Rejestracja: 2018-04-07, 22:50
Imię: Kamil
Lokalizacja: Siedlce

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#20

Post autor: Mila_East »

Kilerek15 pisze::nos spokojnie ,weź oddech :joint i popraw co uwazasz za złe.. też robiłem karoce z pcv,hips i nie żałuje chociaż penych rzeczy już poprawic nie mogę a chciałbym :decha puzniej bedziesz patrzył na swoją robote i... mogłem się nie spieszyć.Peace :england
P.s. ładnie ci idzie
Ja wiem, że pewnych rzeczy na pewno już nie poprawię, bo jeśli miałbym poprawiać, to już wolałbym zbudować od nowa. :D

Oczywiście nie porzuciłem projektu. Trochę zwolniłem, bo nie ukrywam, że ślęczeć przy tym dzień w dzień przez parę tygodni, to jednak męczy.
W końcu mam podwozie i tak jak wspominałem, jest to MST... ale nie CMX jak miałem w założeniach. Odkupiłem od brata CFX'a i w sumie nie narzekam. Silnik przerzuciłem na tył (jak to prawilnie w T3'jce) i pomimo tego, że ciężar jest aktualnie na tylnej części, to z postępem prac się to zmieni. :D Trochę plany się zmieniły, bo uznałem, że karoseria jest zbyt delikatna, więc od środka wkleiłem wąskie słupki i do tego przykleiłem płyty ze spienionego. Miał być hips (który chcąc nie chcąc, wylądował na podsufitce), ale zmieniłem zdanie, kiedy okazało się, że kupiłem jednak za gruby. 2mm, to jednak masakrycznie się obrabia, więc zostałem przy spienionym. :)
Do tego mam już felgi skręcone (druk 3D, pozdrawiam Michała z Artful Dodgers :D). Jeszcze czekam na jakiś przyzwoity kurs dolara, by zakupić opony. Prawdopodobnie kupię te (https://store.rc4wd.com/Dirt-Grabber-15 ... p_658.html) z racji, że mają średnicę całkowitą 76mm i będą to chyba idealne opony pod tak nietypową karoserię, biorąc pod uwagę fakt, że nadkola są strasznie małe.

P.S. W tle Wrangler. Przyszyły projekt. :D
Załączniki
IMG_20181221_124057.jpg
IMG_20181221_124156.jpg

Awatar użytkownika
Mila_East
Teoretyk
Posty: 162
Rejestracja: 2018-04-07, 22:50
Imię: Kamil
Lokalizacja: Siedlce

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#21

Post autor: Mila_East »

Dawno nic nie pisałem, bo i dawno nic przy budzie nie robiłem. Nadal uważam, że wyjdzie "taka o", ale mniejsza o to. Póki co, człowiek się uczy. Na tę chwilę poprawiłem przedni grill. To znaczy, zrobiłem go od nowa. No i dokończyłem wnętrze. Czy kierownik się tu znajdzie? Nie mam pojęcia. Obawiam się, że typowi kierownicy (18cm), będą za duzi na fotele. Nie wiem czy coś jeszcze będę przy nim działać. Jeszcze parę detali i pójdzie pod spray'a.:)
Załączniki
IMG_20190204_183537_HDR.jpg
IMG_20190204_183629_HDR.jpg
IMG_20190204_183652_HDR.jpg

Awatar użytkownika
Radek
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 11534
Rejestracja: 2009-12-25, 22:29
Imię: noname
Lokalizacja: WOT
Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#22

Post autor: Radek »

Super :OK

Awatar użytkownika
Orzeł
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 2895
Rejestracja: 2008-11-17, 13:59
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Kurowice k/Łodzi
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#23

Post autor: Orzeł »

Ja też mówię, że super :OK

wardemal
Teoretyk
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-02, 15:07
Imię: ValDeMarr
Lokalizacja: Gród Kopernika
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#24

Post autor: wardemal »

fotele jakie zmęczone :OK ile to ma przebiegu :D ??

Awatar użytkownika
Mila_East
Teoretyk
Posty: 162
Rejestracja: 2018-04-07, 22:50
Imię: Kamil
Lokalizacja: Siedlce

Re: Volkswagen Transporter T3 Syncro

#25

Post autor: Mila_East »

wardemal pisze:fotele jakie zmęczone :OK ile to ma przebiegu :D ??
Fotele to pewnie z "pincet" mają. :D A sam projekt prawdopodobnie zawieszę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż - Inne ...”