TOYOTA Venture FJ CRUISER GUNMETAL

Tematy odnośnie budowy naszych modeli klasy Sport
Awatar użytkownika
Jarcopl
Teoretyk
Posty: 22
Rejestracja: 2019-03-19, 20:27
Imię: Jarecki
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: TOYOTA Venture FJ CRUISER GUNMETAL

#31

Post autor: Jarcopl »

Co do Duratraxów to właśnie maja te wymiary co pisze sherman77 i w sporcie siię nie mieszczą bo tam max 118.

Rc Qarior
Teoretyk
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-04, 17:19
Imię: Damian
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 5 razy

Re: TOYOTA Venture FJ CRUISER GUNMETAL

#32

Post autor: Rc Qarior »

Dawno mnie nie było, oraz dawno nie zrobiłem aktualizacji w garażu modelu. Więc tak poczyniłem następujące zmiany:
1. Seryjne armorki po uszkodzeniu ( wygięte tuleje, cieknace ) wymieniłem na Gmade XD Aerarion Shock 93 mm.
2. Założyłem opony i felgi Gmade:
- opony Gmade MT 1903 1.9 109mm na 40 mm
- felgi Gmade NR 02 beadlock
Dociążone felgi oczywiście, koło jedno waży około 190 gram.
3. Zmieniłem mocowanie pakietu, teraz jest na dole za przekładnią. Zamocowane na 4 słupkach o wysokości 5mm nad ramą na oryginalnej przyjętej podstawce pakietu. Mocowanie pakietu na 2 rzepy.
4. Zmieniłem kielichowki ośki na oryginalne cvd dedykowane dla hpi Venturki. Endpointy od skrętu ustawiłem tak na 80% tak by nic nie znaczyło czy dotykało. Przejeżdzone mam już na nich 6h jazdy i nic się jeszcze im nie stało
5. Zbędny balast na dachu wrzuciłem. Zostawiłem minimum potrzebne plus delikatna ozdoba. Po testach wczorajszych Venturka w końcu coraz lepiej jeździ albo i ja się poprawiłem:-p żarcik. Mniej się wywraca lepiej wchodzi w zakręty i trawersy zmieniło się Rti, pod większymi kątami mogę wjeżdżać i przyjeżdżać na górce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż - Sport”