Terminarz zawodów na 2017

Relacje, wyniki, opisy zakończonych sezonów Spotkań Forumowych RC-TRIAL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Terminarz zawodów na 2017

#1

Post autor: zotornik »

Edycja 05.03.2017

Ochotnicy się znaleźli lub zostali powołani do służby ;)
Poniżej aktualna lista spotkań w 2017 z ustalonymi terminami i miejscami:

Runda I Wilga 1-2 IV klik

Runda II Kaszuby 13-14 V

Runda III Jura 10-11 VI


Spotkania znane z miejsca, z terminem który czeka jeszcze na doprecyzowanie przez organizatora:

Runda IV Bytom możliwe terminy: 2-3 IX lub 9-10 IX

Runda V ok. Łodzi możliwy termin: "połowa" X



"Terminarz zawodów na 2017"

Nie jest tajemnicą, że mieliśmy w tym roku pewne organizacyjne "niedociągnięcia" - dlatego aby w miarę możliwości tego uniknąć - chcieliśmy Wam zaproponować nieco zmodyfikowany sposób tworzenia Kalendarza spotkań organizowanych prze RC-TRIAL, w nadchodzącym 2017 roku.
Ewidentnie istnieje konieczność lepszej koordynacji terminów, ich optymalnego rozłożenia w czasie, a przy budowie Kalendarza spotkań w większym stopniu trzeba uwzględnić terminy wszelkich świąt oraz innego typu okoliczności - ot, chociażby polskiej edycji Recon-a. Pewnie także ze względu na Wasze indywidualne zobowiązania, idealnym by było, gdyby chociaż szkielet takiego terminarza pojawił się jak najwcześniej - co w dotychczasowej formie niezbyt się udawało ;)
Inaczej mówiąc, trzeba by temat troszkę lepiej ogarnąć od strony organizacyjnej :)


Stąd propozycja, aby budowanie terminarza wygląda następująco:

1. Chętni do organizacji spotkania (zawodów), do końca roku zgłaszają ten fakt bezpośrednio do dowolnego Moderatora.

2. W tym czasie Moderatorzy zajmą się budową wirtualnego Kalendarza, który uwzględni:
- ilość planowanych rund
- odstępy pomiędzy kolejnymi spotkaniami
- terminy świąt, długich weekendów
- komunii i innych tego typu "termino-wykluczaczy"

3. Na taki szkielet nałożylibyśmy ewentualne zgłoszenia.
Oczywiście po obgadaniu z potencjalnym organizatorem kluczowych zagadnień, takich jak:
- przybliżony termin
- analiza miejscówki pod kątem terenu oraz potwierdzenia prawa wstępu na teren
- wskazania noclegowni oraz wariantów wyżywienia

4. W pierwszej kolejności brane byłyby pod uwagę propozycje "ochotników". Jeżeli było by ich za mało, albo propozycje byłby niekompletne np. po przez brak miejsca noclegowego, wówczas sami będziemy musieli coś znaleźć i uzupełnić lukę w Kalendarzu.
Do tego chcieliśmy w miarę możliwości zachować rotacyjność miejscówek oraz ich zróżnicowanie lokalizacyjne na mapie Polski.


5. Wstępny szkieletowy kalendarz chcielibyśmy opublikować na przełomie stycznia/ lutego. Wtedy będzie dobry moment na wszelkie uwagi i korekty - o ile będą dla organizatora możliwe.
Szczególnie mam tu na myśli, sytuację gdy w przypadku konkretnej rundy mielibyśmy więcej niż jedną propozycję lub w przypadku konkretnej rundy były by do dyspozycji 2 terminy - wówczas wstępne deklaracje pomogą wybrać "lepszy" - czytaj pasujący większej liczbie osób termin, bo jak wiadomo terminów w 100% idealnych niestety nie ma.

6. Jeżeli będzie to możliwe, to oficjalny Kalendarz z datami mógłby być gotowy na koniec lutego.


Mam nadzieję, że taka forma budowy Kalendarza spotkań pozwoli stworzyć go sprawnie i w maksymalnie krótkim czasie, byśmy Wszyscy mieli jasność co i kiedy nas czeka :)

p.s.
Generalna koncepcja jest mojego autorstwa, więc jak ktoś ma jakieś uwagi lub pytania, to proszę kierować je do mnie na PW lub tutaj.
A w międzyczasie czekamy na zgłoszenia "ochotników" :)

!!! Chyba żaden z Moderatorów, nie ma konta na FB !!!
Więc jeżeli tam bywacie, a macie informacje o jakowyś "termino-wykluczaczach", to dawać sygnał najlepiej na PW.

Awatar użytkownika
BURY
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 913
Rejestracja: 2008-07-21, 11:21
Imię: Bartek
Lokalizacja: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#2

Post autor: BURY »

Ja I Cina myślę że się zglaszamy.
Cina co ty na to?[emoji6]

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#3

Post autor: zotornik »

BURY pisze:Ja I Cina myślę że się zglaszamy.
Cina co ty na to?[emoji6]

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
I cieszy mnie to niezmiernie, tylko jak myślisz kochany Burasku co teraz cina ma napisać ? ;)


Moja propozycja, ma w zamyśle również ośmielić nieśmiałych. Czasem ktoś nie wie, czy podoła zadaniu i nie wyrywa się do publicznej prezentacji pomysłu - dlatego tu i teraz pisze i mówię o tym, że jak ktoś ma pomysł, ale potrzebuje pomocy, podpowiedzi jak się do tematu zabrać, co niech śmiało pisze lub dzwoni, czy to do mnie, czy do innego Moda.

Awatar użytkownika
cina
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2489
Rejestracja: 2013-09-08, 18:34
Imię: Michał
Lokalizacja: Konstantynów
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#4

Post autor: cina »

Pewnie że się zgłaszam :), damy radeeeeeeeeeee :D

Może w przyszłym sezonie w lepszym terminie się uda, może w maju lub czerwcu ?

Awatar użytkownika
BURY
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 913
Rejestracja: 2008-07-21, 11:21
Imię: Bartek
Lokalizacja: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#5

Post autor: BURY »

zotornik pisze:
BURY pisze:Ja I Cina myślę że się zglaszamy.
Cina co ty na to?[emoji6]

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
I cieszy mnie to niezmiernie, tylko jak myślisz kochany Burasku co teraz cina ma napisać ? ;)


Moja propozycja, ma w zamyśle również ośmielić nieśmiałych. Czasem ktoś nie wie, czy podoła zadaniu i nie wyrywa się do publicznej prezentacji pomysłu - dlatego tu i teraz pisze i mówię o tym, że jak ktoś ma pomysł, ale potrzebuje pomocy, podpowiedzi jak się do tematu zabrać, co niech śmiało pisze lub dzwoni, czy to do mnie, czy do innego Moda.
Napisał to co się spodziewałem [emoji3]


Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6928
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#6

Post autor: jaruso »

BURY pisze: Napisał to co się spodziewałem [emoji3]
Spróbowałby napisać co innego :hehe
Brawo, rozdziewiczyliście listę ochotników :OK

Awatar użytkownika
Sandra
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 397
Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
Imię: Sandra RC Nennox
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#7

Post autor: Sandra »

A mi się bardzo podoba taka koncepcja, mimo, że zawodów forumowych organizować nie planuję - wszystko jest przejrzyste i ma duże szanse powodzenia :)

Zaraz wysyłam wiadomość na PW, żeby tu nie robić bałaganu ;)

Awatar użytkownika
jamnik
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 327
Rejestracja: 2014-12-13, 21:23
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terminarz zawodów na 2017

#8

Post autor: jamnik »

Moim zdaniem terminarz ustalony na początku roku to strzał w 10 ,wszyscy mogą wtedy dopasować plany i zorganizować sobie wcześniej możliwość przyjazdu :frank

Awatar użytkownika
RC-Nennox
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2568
Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#9

Post autor: RC-Nennox »

Chciał bym tak dyskretnie i po cichutku zapytać się czy coś już wiadomo w sprawie terminów zawodów?

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#10

Post autor: zotornik »

Prace w toku.
5. Wstępny szkieletowy kalendarz chcielibyśmy opublikować na przełomie stycznia/ lutego. Wtedy będzie dobry moment na wszelkie uwagi i korekty - o ile będą dla organizatora możliwe.

Awatar użytkownika
RC-Nennox
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2568
Rejestracja: 2013-11-17, 14:55
Imię: Błażej
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#11

Post autor: RC-Nennox »

zotornik pisze:Prace w toku.
5. Wstępny szkieletowy kalendarz chcielibyśmy opublikować na przełomie stycznia/ lutego. Wtedy będzie dobry moment na wszelkie uwagi i korekty - o ile będą dla organizatora możliwe.

Dziękuje :england

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#12

Post autor: zotornik »

Zacznę od najważniejszej informacji.

Sezon forumowych spotkań 2017 roku, rozpoczynamy 1-2 kwietnia w Wildze.
Organizatorzy rundy ... najlepsi z najlepszych - czyli czayo + Radek :) Zapewne niedługo założą odpowiedni temat, gdzie będą wszystkie podstawowe informacje, zgłoszenia uczestników, itd.

Opracowanie pozostałej części Kalendarza spotkań, też ma się ku końcowi. Na pewno będzie 5 rund, tu żadnej eureki nie ma. Na ten czas mamy ustalonych organizatorów, wybrane lokalizacje, a terminy prawie uzgodnione. Pozostaje jeszcze ostateczne ustalenie kolejności realizacji poszczególnych miejscówek, ale to powinniśmy dograć w ciągu 2-3 tygodni.

Tak więc można zacząć przygotowania ................ najlepiej od odnalezienia zagubionych pakietów ;)

Awatar użytkownika
Sandra
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 397
Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
Imię: Sandra RC Nennox
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#13

Post autor: Sandra »

1. Kwietnia - będzie śmiesznie :D

A: dotknięcie!
B: jakie dotknięcie? Gdzie?
A: Prima aprilis! :D

Awatar użytkownika
przemsky
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 2429
Rejestracja: 2014-08-18, 21:30
Imię: Przemek
Lokalizacja: Tychy
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#14

Post autor: przemsky »

Jestem chętny na spotkanie na samym początku kwietnia (01-02 IV). Piszę o tym, ponieważ planuje już wolne aby być z Wami. :W

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13465
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Terminarz zawodów na 2017

#15

Post autor: zotornik »

Kalendarz w tym roku jaki jest, każdy widzi - niestety nie jest on nazbyt łaskawy, szczególnie w kontekście planowania II i III rundy rc-trialowych spotkań!
W okresie który nas interesuje - zarówno w maju, jak i w czerwcu - mamy potencjalnie dostępne długie weekendy. To dla wielu osób idealny moment - a czasami jedyny - na wyjazd z rodziną lub inne własne pomysły, dlatego w tym terminie nie organizujemy naszych rc-trialowych spotkań!
Pozostawiając na razie kwestię dokładnych dat dla IV rundy (Bytom, 1 połowa września) oraz V rundy (okolice Łodzi, 2 połowa października) - poniżej kilka słów o terminach rund II i III.

II runda Kaszuby - tu planowany termin, to 13-14 maja.
Choć w teorii do dyspozycji jest jeszcze termin 20-21 maja - to ma on pewne wady i wymaga większego kombinowania.
!!! W tym roku maj jest już "normalnie" miesiącem komunii - wiem, że na forum jest kilka osób, które ma takowe i wiem, że w praktyce są one rozrzucone na wszystkie weekendy miesiąca. Ja tylko jeszcze dodam, że do tego dochodzi tzw. biały tydzień, który kończy się w sobotę po komunii, a to w praktyce oznacza zajęte 2 weekendy. Więc co by tu nie robić i jak by nie kombinować, zapewne komuś terminy wejdą w kolizję.


III runda Jura - planowany termin, to 24-25 czerwca.
Ten termin, to koniec roku szkolnego i być może tym samym dla niektórych początek wakacji - więc zgłaszać uwagi.
Również i dla tej rundy mamy alternatywny termin: 10-11 czerwca. Z tym, że wybór tej daty - oznacza mniejszą przerwę między rundami II i III !

Wszelkie zgłoszenia na "tak" lub na "nie" dla wskazanych terminów na pewno się przydadzą. Z tym, że nie tyle chodzi o deklaracje typu: "ja przyjadę", a raczej o te, które mówią o kolizji planowanych terminów spotkań z Waszymi zobowiązaniami.
Po 25-tym muszą pójść potwierdzenia dokonanych już wstępnych rezerwacji dla noclegów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Spotkań Forumowych RC-TRIAL”