Poszukuję osób chętnych na wyjazdy truck - trail (Cz) z Wroc

Spotkania forumowe oraz inne imprezy związane z tematyką forum, terminy, miejsca i relacje...
ODPOWIEDZ
tomasz0309
Teoretyk
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-30, 17:46
Imię: -
Lokalizacja: Wrocław

Poszukuję osób chętnych na wyjazdy truck - trail (Cz) z Wroc

#1

Post autor: tomasz0309 »

Witam, jestem nowy na tym forum i moje pytanie dotyczy wyjazdów na zawody truck trial.
Nie mam auta terenowego więc tym sportem interesuję sie tylko teoretycznie. Po wielu filmach naszło mnie, że Czech wcale nie są tak daleko więc fajnie byłoby się wybrać. Natomiast w towarzystwie znajomych raczej nikt nie ma na to zajawki, stąd pytam czy są osoby z okolic Wrocławia które uczęszczają w tego typu ewentach ?:)

Julek
Teoretyk
Posty: 1
Rejestracja: 2013-07-05, 23:09
Imię: Rafał
Lokalizacja: Olesnica

Re: Poszukuję osób chętnych na wyjazdy truck - trail (Cz) z

#2

Post autor: Julek »

Witam
Chętnie dołożę się do kosztów takiego wyjazdu żeby popatrzeć na żywo. Mam na myśli 17-18 sierpień Kunštát, jakies 240 km od Wro. Szczegóły trucktrial.cz







Witam, jestem nowy na tym forum i moje pytanie dotyczy wyjazdów na zawody truck trial.
Nie mam auta terenowego więc tym sportem interesuję sie tylko teoretycznie. Po wielu filmach naszło mnie, że Czech wcale nie są tak daleko więc fajnie byłoby się wybrać. Natomiast w towarzystwie znajomych raczej nikt nie ma na to zajawki, stąd pytam czy są osoby z okolic Wrocławia które uczęszczają w tego typu ewentach ?:)[/quote]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania trialowe...”