CZARNA LISTA użytkowników dot. zakupu/sprzedazy.

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#16

Post autor: Maxim »

BAN.

Krzysiek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 2728
Rejestracja: 2008-09-22, 16:22
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gdańsk
Otrzymał podziękowań: 14 razy

#17

Post autor: Krzysiek »

Wiecie co? Nareszcie poruszylismy temat TABU.


Nikt nigdy nie mowil otwarcie o nieudanych transakcjach.. Do dzis..

I dzieki temu da sie wyeliminowac tych ktorzy sa oszustami..

Banita
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 4097
Rejestracja: 2008-12-15, 09:33
Imię: Maciek
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Otrzymał podziękowań: 12 razy

#18

Post autor: Banita »

ręce opadają .... gdzie zmierza ten świat :OO ja pierniczę .......

mam nadzieję że Pan Endurak nie zmieni zdania i nie napisze przepraszam bo chce wróć, bo będę pierwszy za całkowitą eliminacją TAKIEGO CHAMA :q

qrwa szok

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#19

Post autor: Maxim »

Ale już go nie ma ;)

Awatar użytkownika
Ryszard
AT !
AT !
Posty: 239
Rejestracja: 2007-11-04, 12:31
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Wrocław

#20

Post autor: Ryszard »

Witam,jestem zaskoczony tą sytuacją ,jestem na forum od jakiegoś czasu ale nie czytam tak jak inni wszystkich postów.Tak więc wpisanie mnie na tą listę bardzo mnie zaskoczyło.Nie znałem tego tematu na AT w którym ta kolega Ted i Africa mnie tak opisali .W 2009 roku byłem zmuszony sprzedać to wszystko co posiadałem z różnych powodów ...wiadomo kasa itp. faktycznie przez jakiś dłuższy czas tylko sporadycznie zaglądałem na forum i być może w skutek tego ta sytuacja do mnie nie dotarła .Części które sprzedawałem u mnie działały część z nich pochodziła z defka którego miałem a inne z zapasów posiadanych w skrzynce.Jeżeli cos było nie tak to uważam że można zadzwonić telefon o numerze 0600405095 miałem wtedy i mam do dzisiaj :{} no ale ani Ted ani Africa nie zrobili tego, można było napisać na PW ba czasami zaglądałem na forum ,na pewno bym się odezwał i można by było sprawę załatwić ..nie wiem zwrot kasy i towaru .inna cena itp. .Dodam też że mój nik na allegro to ducato2 mam 275 punktów ponad 400 komentarzy pozytywnych i tylko jeden negatyw .zawsze staram się załatwiać wszystkie sprawy i nikogo nie olewam!!! Uważam ze zostałem potraktowany tym wpisem niesłusznie !Kolego Ted byliśmy na zawodach razem w Rozewiu na plaży uszkodzeniu uległy Ci wały ,użyczyłem moje części i pojechałeś dalej ,pamiętasz? i nie mogłeś do mnie zadzwonić?dziwne ja bym zadzwonił .JEŻELI KTOŚ PRZE MNIE COŚ STRACIŁ MOŻEMY TO WYRÓWNAĆ NIE MA PROBLEMU TYLKO TRZEBA SIĘ ODEZWAĆ A NIE PLUĆ Z ZA PŁOTU :{} :{} Ja tez na forum kupiłem parę rzeczy które można było wyrzucić do kubła ale zadzwoniłem i sprawę wyjaśniłem nie będę tu pisał o kogo chodzi bo bardzo byście się panowie zdziwili ..załatwiłem sprawę i już po ptakach .Na koniec chciałbym przeprosić kolegę Teda i Africę za tamtą sytuację o której jak już pisałem nie miałem pojęcia :OO Proszę o kontakt na Pw załatwimy sprawę ,i proszę o oczyszczenie mojego imienia !!! jednocześnie apeluję o to by najpierw sie kontaktować ,nawet po roku czasu a potem obrzucać błotem :{} :{} :{}

Bandzior

#21

Post autor: Bandzior »

alez niefajna "funkcja" mnie dopadła ...

wywalam Ryśka z listy do czasu jak nie bedzie to wyjasnione bo rozmawiałem z nim przed chwila tele i wersja jest zupełnie inna niz kolegów.

dalszy ciąg juz nie ode mnie zalezy.

Pozdr

Awatar użytkownika
africa
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 2032
Rejestracja: 2009-01-09, 21:43
Imię: Zbyszek
Lokalizacja: Pniewy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#22

Post autor: africa »

Witam
Prubowałem sie z toba rozmówić w sprawie zakupów od ciebie ale było to nie realne albo byłeś nie osiągalny albo nie odbierałeś PW. też wysyłałem ale ile można więc potraktowałem to jako poślizg i nauczke na przyszłość. :q
Sprawa w toku wyjaśnień po rozmowie telefonicznej
Pozdr

Awatar użytkownika
Ryszard
AT !
AT !
Posty: 239
Rejestracja: 2007-11-04, 12:31
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Wrocław

#23

Post autor: Ryszard »

Mam nadzieję że z kolegą Africa spokojnie dojdziemy do porozumienia i wyjaśnimy sprawę , a z Tedem dopiero będę rozmawiał

Ted

#24

Post autor: Ted »

Witam

Po pierwsze - dzięki za przypomnienie - ja ze swej strony chcę Ci przypomnieć, że z 10 razy pytałem ile mam Ci zapłacić za wały w Rozewiu - twierdziłeś, "że nie ważne, nie ma sprawy". Po raz kolejny udowodniłem sobie, że lepiej nie mieć nigdzie i u nikogo długów bo prędzej czy później ktoś Ci to przypomni... Ja nawet nie pamiętam ile części rozdałem. Nawet mi przez głowę nie przeszło żeby to komuś przypominać....

W związku z tym poproszę na PW o Twój nr konta i kwotę do wpłaty za wały (możesz policzyć jak za "nowe").

Wracając do sytuacji. Wszystko co miałem do powiedzenia opisałem już w AT - właśnie dlatego, że nie lubię "pluć zza pleców" na kogoś przy wszystkich. Moja sprawa jest mało ważna - ja się szybko pogodziłem z "jakością" przesłanych elementów. Były mi szybko potrzebne więc zreanimowałem je we własnym zakresie (z 4 amorów udało się złożyć dwa, w mostach powymieniałem większość podzespołów) i, o ile pamiętam, nadal jeżdżą w nienagannym stanie w Zile.

W przypadku Afriki bez wymiany praktycznie WSZYSTKIEGO co od Ciebie kupił nie dało by się wogóle uruchomić jego Tundry. Teoretycznie nie moja sprawa ale jako, że starałem się koledze służyć pomocą i elementami zamiennymi WIEM ile trzeba było tego włożyć:

- regiel, silnik, R2, praktycznie kompletny środek jednego mostu, praktycznie cały drugi most (nawet obudowa !!), pióra, amorki.... Wiem rówanież że nie było z Tobą żadnego kontaktu bo z Afriką prowadziliśmy przez chyba 2 tygodnie realną infolinię...

Na koniec: Nie do końca rozumiem dlaczego ograniczasz temat tylko do mnie i Afriki. Mikiego R2 nadal jest do wglądu (skrzywiona oś, zjechane na maxa zębatki itd).

Nadal wnoszę o umieszczenie na czarnej liście. Przypominam o podaniu nr konta.

(Staram się pisać spokojnie ale nawet nie masz pojęcia jak się wk tym wypomnieniem).

Ted

Awatar użytkownika
Ryszard
AT !
AT !
Posty: 239
Rejestracja: 2007-11-04, 12:31
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Wrocław

#25

Post autor: Ryszard »

Nie chodziło mi o wypominanie ,tylko o wskazanie że nie jestem złym człowiekiem,że zrobiłem coś z premedytacją .Być może nie byłem świadomy że jest coś zle.Po za tym gdybyś zadzwonił to byłoby na pewno inaczej ,a tak do dzisiaj szlak Cię trafia ..rozumiem :\ i bijemy pianę...

Bandzior

#26

Post autor: Bandzior »

Panowie, miło jest - proszę o opinie Mikiego,Teda i Afiki co robimy. piszemy nei piszemy?.

to mnie tylko interesuje bo nie mam właściwie nic do powiedzienia w kwestii Waszych interesów z Riczim. i nie zamiewrzam sie juz wcinac.




Pozdr.

Awatar użytkownika
redin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3795
Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czeladź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#27

Post autor: redin »

jak miki smigał na spotkaniach to wyraźnie był on najgłosniejszy w śród nas ;) a i spadały mu wały od strony r2 caly czas (podobno za krotki walek)

Awatar użytkownika
Ryszard
AT !
AT !
Posty: 239
Rejestracja: 2007-11-04, 12:31
Imię: Ryszard
Lokalizacja: Wrocław

#28

Post autor: Ryszard »

Napisałem Pw do Mikiego i czekam ..a do Teda próbowałem dzwonić ..nie odbiera ..jeszcze spróbuję .Ale widzę że u Teda jest duża chęć odwetu a nie załatwienia sprawy......Może najlepiej jakby Max dał mi bana i to by wielu ucieszyło :| Redin :ta skrzynia miała ucięty wałek to raz taką kupiłem to dwa jeżdziła u mnie w defku nie była cicha to fakt ...ale nie sprzedawałem bo był a do dupy ,tylko dlatego że rozbierałem model i wyprzedawałem to miałem,a model od rozewia stał nie używany,więc nie miałem pojęcia że jest żle dla mnie jej głośna praca była czymś normalnym.

Ted

#29

Post autor: Ted »

Nie odbieram bo nie mam ze sobą telefonu.

Nie ma mowy o chęci odwetu - przecież niczego od Ciebie nie chcę. Nie biję też piany tylko spokojnie piszę - za dawno to było żebym się miał przejmować.

Jeżeli ktoś mi przypomina przysługi jakich od niego doznałem to ja dziękuję - nie chcę powodów do tego typy przypomnień (to już na marginesie).

Podkreślam - nie chcę żadnego odwetu. Nie chcę też więcej interesów. Co nie znaczy, że nie możemy normalnie gadać. Zapewniam, że nie jesteś dla mnie typem w rodzaju np Enduraka.

Ted

wyspiarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2044
Rejestracja: 2009-03-22, 22:43
Imię:
Lokalizacja: Wolin
Otrzymał podziękowań: 10 razy

#30

Post autor: wyspiarz »

E no spokojnie widać, że Rysiek chce załatwić sprawę jak należy, i tez nie wydaje mi się, żeby chciał wypominać, że coś komuś dał itp itd tylko po to żeby zmniejszyć swoją winę, a raczej tak jak piszę podkreślić że nie jest zły chop :).


Jak nie specjalnie nic od niego nie chcecie/ nie chcesz to może chociaż powiedz co lubisz może jakąś dobrą flachę na zalanie nerwów i sie dogadacie


pzdr. Łukasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”