Zdjęcia na potrzeby dyplomów

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Zdjęcia na potrzeby dyplomów

#1

Post autor: zotornik »

Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.


posty wydzieliłem z tematu Bytomia - jaruso

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#2

Post autor: zotornik »

Jerry_Cornelius pisze:
zotornik pisze:Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.
Chyba dlatego że zdałeś pytanie w innym dziale i dlatego taki zerowy odezw :pala http://rc-trial.pl/nie-wiesz-gdzie-pyta ... ml#p372190
Wiem gdzie dałem pytanie, to był test z czytelnictwa.

Awatar użytkownika
Sandra
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 397
Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
Imię: Sandra RC Nennox
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#3

Post autor: Sandra »

zotornik pisze:Żeby nie było pretensji - ponieważ na moją prośbę o aktualne zdjęcia modeli z klasy Extreme nikt nie odpowiedział, to na dyplomie będzie co będzie.
Co prawda nie biorę udziału w najbliższych zawodach, więc nie odpisałam na Twój post w temacie „Nie wiesz gdzie pytać, pytaj tutaj” z 26. maja z prośbą o zdjęcia z klasy Extreme do umieszczenia na dyplomie, jednak jako koleżanka zajmująca się tematem dyplomów i nagród nie od dziś, służę pomocą :)

Bardzo ładne zdjęcia z klasy Extreme znajdziesz np w temacie „II Runda - Pomerania 2019 - fotki, opinie, podziekowania...” w ostatnim poście autorstwa Bolonsky, o tutaj dokładnie -> http://rc-trial.pl/ii-runda-pomerania-2 ... ml#p372451. Post co prawda został opublikowany dopiero niedawno, jednak jako czujnemu Administratorowi na pewno nie umknął Twojej uwadze :) Bolonsky to młody użytkownik forum, także na pewno miło by mu się zrobiło jak zostałby doceniony i zdjęcie jego autorstwa znalazłoby się na dyplomie :)

Jako „koleżanka po fachu” gorąco polecam pisanie z prośbą o zdjęcia bezpośrednio do członków danej klasy bądź samodzielne wyszukanie zdjęcia i wysłanie zapytania do jego autora o zgodę na wykorzystanie - sama tak robię i mam temat załatwiony w kilka minut, dzięki czemu pozostały wolny czas mogę poświecić na projekt. Jeśli potrzebowałbyś dalszych wskazówek, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#4

Post autor: zotornik »

Powtórzę, to był test na czytelnictwo.

Awatar użytkownika
Sandra
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 397
Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
Imię: Sandra RC Nennox
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#5

Post autor: Sandra »

zotornik pisze:Powtórzę, to był test na czytelnictwo.
Zrozumiałam za pierwszym razem, nie musiałeś powtarzać, ale dziękuję za poświęcony czas :)

W swojej wypowiedzi odniosłam się do tego fragmentu Twojego komentarza -> „na dyplomie będzie co będzie.”. Test „czytelnictwa” czy nie, z Twojej wypowiedzi wynika, że miałeś problem ze znalezieniem/uzyskaniem zdjęcia na dyplom, stąd mój komentarz i chęć pomocy. Szkoda by było gdyby na dyplomach najstarszego forum trialowego w kraju znajdowało się „co będzie”, a nie wysokiej jakości, ładne zdjęcie :)

Dyskusja troszke zmierza w kierunku offtopu, a to jest jednak temat dotyczący spotkania w Bytomiu a nie „czytelnictwa” czy instrukcji jak zrobić dobry dyplom - jak byś potrzebował dalszej pomocy zapraszam na PW :)

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6923
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#6

Post autor: jaruso »

Faktycznie, zotornik to leń patentowany, bo wystarczyło do giełdy choćby zajrzeć ..
Np tutaj :
karoseria.jpg
Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.

Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?

Awatar użytkownika
Sandra
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 397
Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
Imię: Sandra RC Nennox
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#7

Post autor: Sandra »

jaruso pisze:Faktycznie, zotornik to leń patentowany, bo wystarczyło do giełdy choćby zajrzeć ..
Np tutaj :
karoseria.jpg
Może zdjęcie nie idealne, bo nie na parapecie i nie pod światło, ale nie można w końcu mieć wszystkiego.

Sandra, samodzielnie można wiele zrobić, ale chyba nie o to chodzi w przypadku spotkań forumowych, prawda?
Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem. Zotornik miał problem, zasugerowałam jak go łatwo rozwiązać. Zapomniałam tylko dodać, ze gdyby prośba o zdjęcia wrzucona była w tym temacie, miałby większe szanse na szybki odzew. Jeśli uważasz to, w jaki sposób bym postąpiła np za nielogiczne, masz do tego pełne prawo.

Ciekawy pomysł ze zdjęciem na parapecie - bardzo oryginalny, biorąc pod uwagę, ze do tej pory fotki na dyplomach były „z terenu”.

Mam na koniec prośbę - nie traktuj mojego komentarza jako sugestii, że ktoś jest bądź nie jest „leniem patentowanym”. Chciałam pomóc, a w zamian dostałam złośliwą odpowiedz i to nie od osoby, do której skierowane były moje słowa. Przykre to trochę, tym bardziej, ze pisałam swój komentarz w dobrej wierze. I naprawdę uwazam, ze nie ma sensu ciągnąć offtopu, o czym już wyżej pisałam. Ciebie również serdecznie pozdrawiam i życzę Ci miłego weekendu.

Awatar użytkownika
jaruso
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 6923
Rejestracja: 2011-01-26, 12:06
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorlice, Małopolska
Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 83 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#8

Post autor: jaruso »

Sandra pisze:
Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem.
Zupełnie się z Tobą zgadzam.

Awatar użytkownika
Sandra
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 397
Rejestracja: 2014-06-17, 11:56
Imię: Sandra RC Nennox
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: III Runda RC-TRIAL.PL 2019 - Bytom 14-16.06.2019r.

#9

Post autor: Sandra »

jaruso pisze:
Sandra pisze:
Nie bardzo wiem co próbujesz przekazać tym komentarzem.
Zupełnie się z Tobą zgadzam.
Skoro sam nie wiesz co próbujesz swoim komentarzem przekazać, to po co go napisałeś? Niepotrzebne szukanie dziury w całym jaruso.

Radzik przepraszam za zaśmiecanie tematu próbą pomocy z dyplomami - nie będę więcej Administracji uszczęśliwiać na siłę tutaj. Ściskam Cię mocno i udanej zabawy w najbliższy weekend! :)

Awatar użytkownika
Krizi
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 3182
Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Zdjęcia na potrzeby dyplomów

#10

Post autor: Krizi »

Skorzystam z tego tematu, ponieważ przypasował mi bardzo do sprawy jaką chciałem załatwić ;) a mianowicie...
Chciałbym poprosić ludzi, którzy się tym zajmują żeby w nowym sezonie na dyplomie (dyplomach) :D znalazło się wreszcie zdjęcie najstarszego, jeżdżącego i bez dwóch zdań niepowtarzalnego modelu na tym forum tj. mojego Big Blue :OK

To tyle :ok

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Zdjęcia na potrzeby dyplomów

#11

Post autor: zotornik »

Krizi pisze:Skorzystam z tego tematu, ponieważ przypasował mi bardzo do sprawy jaką chciałem załatwić ;) a mianowicie...
Chciałbym poprosić ludzi, którzy się tym zajmują żeby w nowym sezonie na dyplomie (dyplomach) :D znalazło się wreszcie zdjęcie najstarszego, jeżdżącego i bez dwóch zdań niepowtarzalnego modelu na tym forum tj. mojego Big Blue :OK

To tyle :ok
Załatwione - będzie.

Awatar użytkownika
Krizi
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 3182
Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Re: Zdjęcia na potrzeby dyplomów

#12

Post autor: Krizi »

Dzięki. Dodam tylko że właśnie w tym miesiącu mija 10 lat od powstania mojego Cheviego :odlot

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”