Tagi [img] w dziale Garaż - Inne

Strona, domeny, serwery, naklejki itp ...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
314TeR
Teoretyk
Posty: 24
Rejestracja: 2015-04-18, 00:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Sand City

Tagi [img] w dziale Garaż - Inne

#1

Post autor: 314TeR »

Chciałbym prosić o włącznie tagów BBCode:

Kod: Zaznacz cały

[img][/img]
Mam masę fotek które mógłbym powrzucać, ale też nie chcę obciążać nimi serwera, no chyba że z politycznych powodów nie chcecie i mogę spokojnie pakować je jako załączniki do postów.

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

Re: Tagi [img] w dziale Garaż - Inne

#2

Post autor: Sławek »

IMG możesz używać w dziale Galeria.

Pozdr

Awatar użytkownika
314TeR
Teoretyk
Posty: 24
Rejestracja: 2015-04-18, 00:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Sand City

Re: Tagi [img] w dziale Garaż - Inne

#3

Post autor: 314TeR »

To jeszcze jedna kwestia... znalazłem w opisie parę błędów stylistycznych, etc, chciałbym poprawić opis garażu a nie mogę... nie można by odblokować edycję postów?

Awatar użytkownika
zotornik
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 13463
Rejestracja: 2006-11-03, 12:57
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 161 razy

Re: Tagi [img] w dziale Garaż - Inne

#4

Post autor: zotornik »

Edycja postu jest możliwa tylko przez 10 minut. Natomiast trwale odblokowana jest tylko w dziale "Giełda".
Przy tworzeniu bardziej obszernego tekstu, polecam wstępne jego przygotowanie w edytorze tekstu,. Można wówczas na spokojnie wszystko sprawdzić, przemyśleć i przeanalizować, a dopiero gotowca wkleić w okno postu. Sam tak często robię, dlatego polecam dodatkowo sprawdzenie w podglądzie wyglądu naszego postu, bo niestety formatowania, tabulatory i tym podobne nie są przy przenoszeniu najczęściej zachowywane - ale mając właściwą treść, wystarczy już tylko kilka dodatkowych kliknięć.
W szczególnie istotnych sytuacjach, zawsze możesz napisać PW do któregoś z adminów z prośba o korektę.

Awatar użytkownika
ges
Naczelny grafik
Naczelny grafik
Posty: 2732
Rejestracja: 2014-04-26, 18:50
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Trzebnica
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Re: Tagi [img] w dziale Garaż - Inne

#5

Post autor: ges »

zotornik pisze:Edycja postu jest możliwa tylko przez 10 minut. Natomiast trwale odblokowana jest tylko w dziale "Giełda".
Przy tworzeniu bardziej obszernego tekstu, polecam wstępne jego przygotowanie w edytorze tekstu,. Można wówczas na spokojnie wszystko sprawdzić, przemyśleć i przeanalizować, a dopiero gotowca wkleić w okno postu. Sam tak często robię, dlatego polecam dodatkowo sprawdzenie w podglądzie wyglądu naszego postu, bo niestety formatowania, tabulatory i tym podobne nie są przy przenoszeniu najczęściej zachowywane - ale mając właściwą treść, wystarczy już tylko kilka dodatkowych kliknięć.
W szczególnie istotnych sytuacjach, zawsze możesz napisać PW do któregoś z adminów z prośba o korektę.
:OK

Dobrze gada. Polać mu! :barman

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne ...”