RC-TRIAL.PL
http://rc-trial.pl/

Regulamin ogólny forum ... WAŻNE!
http://rc-trial.pl/regulamin-ogolny-forum-wazne-t85.html
Strona 1 z 1

Autor:  Maxim [ 2006-07-26, 07:54 ]
Tytuł:  Regulamin ogólny forum ... WAŻNE!

Regulamin ogólny forum:
1. W profilu użytkownika należy wpisać imię, datę urodzenia i lokalizację.
2. Kolor tekstu: czerwony oraz zielony, są zarezerwowane dla Admina i Modów.
3. Posty pisane w danym dziale, muszą być związane z nim tematycznie.
4. Edycja postu we wszystkich działach (poza "Giełdą" - szczegóły w regulaminie "Giełdy") jest możliwa wyłącznie przez pierwsze 10 minut. W przypadku braku możliwości edycji, można napisać kolejny post pod własnym postem.
5. Forumowa foto galeria, umożliwia załączanie zdjęć o maksymalnym rozmiarze 1600 x 900 pikseli i jednoczesnej maksymalnej wielkości ("ciężarze" pliku) do 300 kB.
6. Zachowanie nie na miejscu będzie karane - ostrzeżenia lub BAN.
7. W swoich wypowiedziach dbamy o kulturę języka, ortografię i interpunkcję. Przed wysłaniem posta czytamy go kilka razy sprawdzając sens i poprawność pisowni!
Powtarzające się niechlujstwo językowe będzie karane (po 2 ostrzeżeniach) banem na: 1 tydzień za pierwszym razem i 1 miesiąc za drugim razem. Za trzecim razem karą będzie zablokowaniem możliwości pisania na forum dożywotnio. Jeżeli nie wiesz jak pisać zainstaluj przeglądarkę z możliwością sprawdzania pisowni.
8. Ostrzeżenia użytkowników zostają wykasowane po 90 dniach od daty ich nadania.
9. Zakazane jest umieszczanie bez uzgodnienia z administracją forum ogłoszeń, ofert i reklam o charakterze handlowym, usługowym itp. - nie dotyczy ofert sprzedaży w dziale Sprzedam (patrz szczegółowy Regulamin działu Kupię/Sprzedam).
10. Nie używamy w nazwie użytkownika,podpisie lub awatarze odniesień do marki lub strony www.
11. Nie umieszczamy stałych (w podpisie czy gdzie indziej) aktywnych linków prowadzących do stron poza forum.
12. Zakazane na forum jest otwieranie wątków dotyczących tematów światopoglądowych, religijnych, politycznych, orientacji seksualnych itp. - otwarcie takich wątków spowoduje zbanowanie użytkownika i usunięcie konta !
13.Garaże na forum służą prezentacji modeli, w szczególności dokumentowania postępów w ich budowie, w związku z tym obowiązkowym jest umieszczanie w nich zdjęć dokumentujących pracę nad modelem jak i efekt końcowy.
14. W Garażach oraz Dziale Technicznym zdjęcia można dodawać jedynie w formie załączników, niedozwolone jest wstawianie zdjęć z hostingów zewnętrznych oraz odnośników (linków) do hostingów zewnętrznych*.
15. Spotkania forumowe, zwane dla uproszczenia "zawodami", są organizowane przez forumowiczów dla aktywnych członków forum, współtworzących jego treść oraz akceptujących zasady panujące na forum, zarówno te pisane jak i niepisane.
16. Nowi użytkownicy swój pierwszy post (przywitanie, kilka słów o sobie) umieszczają w tym temacie: http://rc-trial.pl/witam-jestem-nowy-na-forum-t535.html
17. Forumowy przycisk "Pomógł" lub "Dzięki" na tapatalku, to nie LAJK! - przeczytaj: http://rc-trial.pl/pomogl-to-nie-lajk-t13588.html#p311348

Inne przydatne linki:
Regulamin "Giełdy": http://rc-trial.pl/regulamin-dzialu-kupie-sprzedam-t7667.html#p187976
Zasady umieszczania zdjęć na forum, wklejanie linków z YouTube: http://rc-trial.pl/zasady-umieszczania-na-forum-zdjec-i-linkow-do-youtube-t15680.html#p349860

*dotyczy garaży zakładanych po 17 kwietnia 2018r.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/