Do wszystkich FORUMOWICZÓW!!

Ogólnie o trialu, co to jest trial, przywitalnia, nie wiesz gdzie zapytać?
Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Do wszystkich FORUMOWICZÓW!!

#1

Post autor: Mateusz1988 »

Witam serdecznie, na wstepie chciałbym wszystkich serdecznie przeprosic... zapewne bedziecie się zastanawiać kto za co..... otóż za mojego 12 letniego durnego kuzyna ktory podczas mojej nie obecności buszowal mi w PC a co za tym idzie narobił mi gnoju na tym właśnie forum oraz na allegro.............. Mam nadzieje że nadrobie straty ktore on nagrabił u starych forumowiczow jak i nowych:((( Ostatni raz zalogowalem sie kiedy wymienialismy sie z przemkiem potem tylko poczta(w trasie) z Trialu nie mialem dostepu do calkowitego forum. Mam nadzieje ze wszystko da rade naprawić serdecznie przepraszam, MIETEK300D(Mateusz)

Awatar użytkownika
Ciechan
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1366
Rejestracja: 2008-11-25, 17:56
Imię: Konrad
Lokalizacja: Wroclaw
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#2

Post autor: Ciechan »

Oby to była prawda... ;)

Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

#3

Post autor: Mateusz1988 »

ciechan pisze:Oby to była prawda... ;)

ten szczeniak zakupil na moim (prywatnym) koncie jakis pierdol za 3,7tys :(( czesc udalo mi sie odkrecic a niestety czesc jego ojciec zadeklarowal oddac......nauczka jak nic aby zamykac drzwi od pokoju na klucz.....ponad 2mies nie obecnosci i przez ten czas zreszta nie tylko trial forum..... rcauto i NK ......

wojtek_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1062
Rejestracja: 2009-06-02, 20:33
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#4

Post autor: wojtek_pl »

Mateusz1988 pisze:
ciechan pisze:Oby to była prawda... ;)

ten szczeniak zakupil na moim (prywatnym) koncie jakis pierdol za 3,7tys :(( czesc udalo mi sie odkrecic a niestety czesc jego ojciec zadeklarowal oddac......nauczka jak nic aby zamykac drzwi od pokoju na klucz.....ponad 2mies nie obecnosci i przez ten czas zreszta nie tylko trial forum..... rcauto i NK ......

A nie prościej hasło dać do profilu w systemie ? A jak nie tam to chociaż nie zapamiętywać haseł w przeglądarce... :|

Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

#5

Post autor: Mateusz1988 »

wojtek_pl pisze:
Mateusz1988 pisze:
ciechan pisze:Oby to była prawda... ;)

ten szczeniak zakupil na moim (prywatnym) koncie jakis pierdol za 3,7tys :(( czesc udalo mi sie odkrecic a niestety czesc jego ojciec zadeklarowal oddac......nauczka jak nic aby zamykac drzwi od pokoju na klucz.....ponad 2mies nie obecnosci i przez ten czas zreszta nie tylko trial forum..... rcauto i NK ......

A nie prościej hasło dać do profilu w systemie ? A jak nie tam to chociaż nie zapamiętywać haseł w przeglądarce... :|
masz racje ale do tej pory nie mialem takiej sytuacji.... jak juz ktos chcial czy mosial wejsc na PC-ta to poprostu pytał.... ojciec tłumaczył się tym że młody chcial pograć.... że przez ten okres został u nas to ot namieszał:((((Teraz mam założone hasło na windzie chodź do obslugi banku,forum używam linuksa.

Na szczęście już sporo spraw(aukcji) wyjaśniona. Zostało tylko założenie konta NK bo admin usunął, całe szczęście żę nie z tego kompa robilem przelewy bo domyślam się że i konto by wyczyścił.

Panowie za jakies 10-15min zapraszam do galerii zdjęcia z małego wypadu:)))

Awatar użytkownika
Marcin_rc
Teoretyk
Posty: 256
Rejestracja: 2009-12-27, 17:29
Imię:
Lokalizacja: łódź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#6

Post autor: Marcin_rc »

ale 12 latek hmm.. ja 2 lata temu tyle samo miałem a juz sam na allegro sprzedawałem/kupowałem. miałem dostep do konta bankowego rodziców itp..

albo masz przygłupiego kuzyna albo cos ktos tu sciemnia :|


a mietka pozdróf bo naprawde krwi tu napsuł kilkunastu/kilkudziesieciu/kilkuset uzytkownikom :D

Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

#7

Post autor: Mateusz1988 »

Marcin_rc pisze:ale 12 latek hmm.. ja 2 lata temu tyle samo miałem a juz sam na allegro sprzedawałem/kupowałem. miałem dostep do konta bankowego rodziców itp..

albo masz przygłupiego kuzyna albo cos ktos tu sciemnia :|
nie mam powodów do ściemniania. To jest idiota nie przygłup. ja w jego wieku tez bylem ale tak się nie zachowywalem. nie ważne nie chcę ciągnąć o nim tematu. Dla mnie sprawa teoretycznie zamknieta.


Mietek to był moj nick. Szczeniak wszystko popsół, jak pisałem post wcześniej NK,inne fora mniej ibardziej ważne zostaly zablokowane przez niego. Koniec tematu o nim:)

Rasalo

#8

Post autor: Rasalo »

A dla nas nie koniecznie, co jeśli to kolejny wkręt :Y

wojtek_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1062
Rejestracja: 2009-06-02, 20:33
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#9

Post autor: wojtek_pl »

Rasalo pisze:A dla nas nie koniecznie, co jeśli to kolejny wkręt :Y
Dopóki będzie pisał sensownie nie ma powodu źle go traktować. :|

Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

#10

Post autor: Mateusz1988 »

wojtek_pl pisze:
Rasalo pisze:A dla nas nie koniecznie, co jeśli to kolejny wkręt :Y
Dopóki będzie pisał sensownie nie ma powodu źle go traktować. :|
Nie, żaden wkręt, ale oczywiście macie prawo tak myśleć, szczerze wam powiem że i tak spodziewałem sie biczów. :)) Ale wielkie dzieki nadrobimy to:)


OKI, dziś na tyle zmojej strony dzieki za przyjecie:), Proslibym Maxima? o zablokowanie tematu aby tylko byla mozliwosc czytania:) pozdrawiam do nastepnego:)

Awatar użytkownika
Marcin_rc
Teoretyk
Posty: 256
Rejestracja: 2009-12-27, 17:29
Imię:
Lokalizacja: łódź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#11

Post autor: Marcin_rc »

też uważam ze ty to ty a tamten to ktos inny bo mitek stary nie umiał jednego zdania po pl sklecic :D

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Do wszystkich FORUMOWICZÓW!!

#12

Post autor: barman_pl »

Mateusz1988 pisze:Witam serdecznie, na wstepie chciałbym wszystkich serdecznie przeprosic... zapewne bedziecie się zastanawiać kto za co..... otóż za mojego 12 letniego durnego kuzyna ktory podczas mojej nie obecności buszowal mi w PC a co za tym idzie narobił mi gnoju na tym właśnie forum oraz na allegro.............. Mam nadzieje że nadrobie straty ktore on nagrabił u starych forumowiczow jak i nowych:((( Ostatni raz zalogowalem sie kiedy wymienialismy sie z przemkiem potem tylko poczta(w trasie) z Trialu nie mialem dostepu do calkowitego forum. Mam nadzieje ze wszystko da rade naprawić serdecznie przepraszam, MIETEK300D(Mateusz)
yyy... To może zostań pod tym nikiem, bo mietek mnie nie przekonuje, szczególnie po tym:
ponad 2mies nie obecnosci i przez ten czas zreszta nie tylko trial forum...
A miecio Dołączył: 2009-10-31, 17:33, czyli ponad 6 miesięcy temu, i w sumie jak pamiętam od samego początku dymił, więc Twoje 2 miechy jako "wytłumaczenie się" średnio tu pasują...
Więc z tego co piszesz - pierwszy raz Ty dostaleś bana, a dopiero drugim razem "on", i obydwa bany były moim zdaniem zasłużone...

Poniżej przedstawię dwa przykładowe cytaty Twoje/mietka - Są to cytaty z listopada, więc pewnie Twoje bo to dużo więcej niż 2 miesiące ;)
...Mam nadzieje ze tego forum juz nie odwiedze. pozdrawiam...
... zreszta wszystko mozna zrobic tylko trzeba checi do pomocy anie krytyki ale chyba na tym forum to umiecie robic bo kiedys dwno temu bylem tez tutaj pod innym nickiem i tak samo zero pomocy tylko krytyka, pomagacie swoim a obcym nie. ...
Na SB było jeszcze gorzej...

Kręci mi się po głowie taka myśl - może wreszcie zmądrzałeś i chciałeś zacząć od początku ? :> - jeśli tak to lux ;)

ps. Po Twoich postach (mówię o postach "Mateusz1988") widać że jesteś normalnym gościem... Jeśli tak to utrzymasz to ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń ;)

Pozdr.

Banita
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 4097
Rejestracja: 2008-12-15, 09:33
Imię: Maciek
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Otrzymał podziękowań: 12 razy

#13

Post autor: Banita »

ja tam mówię .....

czas pokaże a teraz niestety u mnie początek masz gorszy :-Oo

Awatar użytkownika
Mateusz1988
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1009
Rejestracja: 2010-04-18, 20:32
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Świebodzin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

#14

Post autor: Mateusz1988 »

Banita071 pisze:ja tam mówię .....

czas pokaże a teraz niestety u mnie początek masz gorszy :-Oo


troszke dziwnie to wyglada ale niestety to prawda, pierwsze dni czy tyg faktycznie sam nadymilem ale potem po tych banah byla poprawa(nie na dlugo) dopiero jak wyjechalem gowniarz dopadl sie do pc i jest co jest. Postaram sie nadrobic co gowniarz zepsol


PS:) Sprawa zamknieta:)) Wszystko co zostało zamówione na allegro zostało odwołane za porozumieniem obu stron:)) moge kupić model:))

Prosze o zamknięcie tematu:) widze że mam szanse na forum więc temat uważam za zamknięty:))

Rasalo

#15

Post autor: Rasalo »

A jak dla mnie to dalej nie jesteś w porządku, zwaliłeś wszystko na swojego "kuzyna" nie wspominając o tym kto na początku zrobił dym. Znowu zaczynasz od kłamstwa :No

P.S. Barman, ale z ciebie Sherlock Holmes :OK

Zablokowany

Wróć do „Forum ogólne ...”