Czas zacząć: Venom Creeper vs. Axial AX10

Ogólnie o trialu, co to jest trial, przywitalnia, nie wiesz gdzie zapytać?
Awatar użytkownika
Crawler
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 1872
Rejestracja: 2008-05-05, 20:43
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#16

Post autor: Crawler »

Powiem tak Venom - zdalnie blokowane dyfry ?? a poco to komu w crawlerach liczy się prostota, moc, wytrzymałość. Mój crawler ma wszystko metalowe a i tak na zawodach co jakiś czas coś padało w crawlerach jest tak, że ma być jak najprościej i wytrzymalej każde dodatkowe opcje osłabiają całość ale to oczywiście ma odniesienie czy budujemy crawlera czy chcemy później z niego zrobić coś innego. tyle ode mnie . Oczywiście mogę się mylić ale jakieś tam pojęcie minimalne posiadam o crawlerach ;)

Awatar użytkownika
redin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3795
Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czeladź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#17

Post autor: redin »

Crawler pisze:Powiem tak Venom - zdalnie blokowane dyfry ?? a poco to komu w crawlerach liczy się prostota, moc, wytrzymałość. Mój crawler ma wszystko metalowe a i tak na zawodach co jakiś czas coś padało w crawlerach jest tak, że ma być jak najprościej i wytrzymalej każde dodatkowe opcje osłabiają całość ale to oczywiście ma odniesienie czy budujemy crawlera czy chcemy później z niego zrobić coś innego. tyle ode mnie . Oczywiście mogę się mylić ale jakieś tam pojęcie minimalne posiadam o crawlerach ;)

niekoniecznie w crawlerach, ale w extrimie truckach czy scaledach jazda na otwartych dyfrach by byla o wiele bardziej realistyczna i daje wiecej funu :D

Awatar użytkownika
Crawler
Dinożarł / AT!
Dinożarł / AT!
Posty: 1872
Rejestracja: 2008-05-05, 20:43
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kraków
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#18

Post autor: Crawler »

redin pisze:
Crawler pisze:Powiem tak Venom - zdalnie blokowane dyfry ?? a poco to komu w crawlerach liczy się prostota, moc, wytrzymałość. Mój crawler ma wszystko metalowe a i tak na zawodach co jakiś czas coś padało w crawlerach jest tak, że ma być jak najprościej i wytrzymalej każde dodatkowe opcje osłabiają całość ale to oczywiście ma odniesienie czy budujemy crawlera czy chcemy później z niego zrobić coś innego. tyle ode mnie . Oczywiście mogę się mylić ale jakieś tam pojęcie minimalne posiadam o crawlerach ;)

niekoniecznie w crawlerach, ale w extrimie truckach czy scaledach jazda na otwartych dyfrach by byla o wiele bardziej realistyczna i daje wiecej funu :D

No właśnie crawlery to taka specyficzna klasa :oo

plisken
Teoretyk
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-27, 13:19
Imię:
Lokalizacja: Goczałkowice - Zdrój

#19

Post autor: plisken »

W sumie po przeanalizowaniu za i przeciw i przeliczeniu kosztów stwierdziłem, że bardziej opłaci mi się zbudowanie własnego wszędołaza. Mam już "wyczajoną" firmę, która może mi wyciąć elementy w hartowanym alu, więc pozostaje zrobić, lub zapożyczyć projekt, pozamawiać części i zacząć zabawę :)

Awatar użytkownika
Sławek
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 15492
Rejestracja: 2008-03-01, 13:59
Imię: Obi-Wan Kenobi
Lokalizacja: Mielec
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 94 razy

#20

Post autor: Sławek »

plisken pisze:W sumie po przeanalizowaniu za i przeciw i przeliczeniu kosztów stwierdziłem, że bardziej opłaci mi się zbudowanie własnego wszędołaza. Mam już "wyczajoną" firmę, która może mi wyciąć elementy w hartowanym alu, więc pozostaje zrobić, lub zapożyczyć projekt, pozamawiać części i zacząć zabawę :)
:OK

Eras
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4878
Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
Imię: ET
Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#21

Post autor: Eras »

plisken pisze:W sumie po przeanalizowaniu za i przeciw i przeliczeniu kosztów stwierdziłem, że bardziej opłaci mi się zbudowanie własnego wszędołaza. Mam już "wyczajoną" firmę, która może mi wyciąć elementy w hartowanym alu, więc pozostaje zrobić, lub zapożyczyć projekt, pozamawiać części i zacząć zabawę :)
Ja bym się na twoim miejscu zastanowił czy warto brnać w crawlera. Jest to u nas klasa praktycznie wymarła.. a zabawa samemu szybko staje się nudna.

plisken
Teoretyk
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-27, 13:19
Imię:
Lokalizacja: Goczałkowice - Zdrój

#22

Post autor: plisken »

Powiem szczerze, że z "trailopodobmych" klas podoba mi się właśnie crawling i tym się kończy. W okolicy jest parę osób, które też się tym bawią, a do tego mój bliski znajomy jest tak zakochany w RC, że jak zobaczy taki model w akcji to sam sobie też sprawi :)

Awatar użytkownika
Krizi
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 3182
Rejestracja: 2009-01-23, 19:24
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Złotniki Kujawskie
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

#23

Post autor: Krizi »

plisken pisze:Powiem szczerze, że z "trailopodobmych" klas podoba mi się właśnie crawling i tym się kończy. W okolicy jest parę osób, które też się tym bawią, a do tego mój bliski znajomy jest tak zakochany w RC, że jak zobaczy taki model w akcji to sam sobie też sprawi :)
:VV

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne ...”