Co na początek ?

Ogólnie o trialu, co to jest trial, przywitalnia, nie wiesz gdzie zapytać?
ODPOWIEDZ
darkoRC
Teoretyk
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-17, 10:57
Imię:
Lokalizacja: Kościan/ k. Poznania

Co na początek ?

#1

Post autor: darkoRC »

witam. dopiero zaczynam przygode rc i zastanawiam sie nad kupnem modelu. Myślałem nad kupnem Toyoty Tundry od Tamiya albo Forda F-350. Co o tzm mzđlicie _ jakies inne propoyzcjie... Z gory dzieki

Awatar użytkownika
redin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3795
Rejestracja: 2007-02-01, 15:57
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czeladź
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#2

Post autor: redin »

ble ble ble ... ktory to juz w tym miesiacu ? ;P

ludzie sa naprawde leniwi jak niewiem

pare tematow nad tym bezsensownym jest temat o nazwie "jak zabrac sie za trial"

http://rc-trial.ayz.pl/phpBB/viewtopic.php?t=3187

czytac sie nie chce ?

Awatar użytkownika
RaV
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3013
Rejestracja: 2007-05-01, 11:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: GB
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Co na początek ?

#3

Post autor: RaV »

darkoRC pisze:witam. dopiero zaczynam przygode rc i zastanawiam sie nad kupnem modelu. Myślałem nad kupnem Toyoty Tundry od Tamiya albo Forda F-350. Co o tzm mzđlicie _ jakies inne propoyzcjie... Z gory dzieki
Zacznij od poczytania forum. To nie boli. Przydało by się także, abyś przed wysłaniem posta przeczytał go 2 razy.

Tak więc czytać, czytać, czytać....

darkoRC
Teoretyk
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-17, 10:57
Imię:
Lokalizacja: Kościan/ k. Poznania

#4

Post autor: darkoRC »

witam. wielkie dzieki za podpowiedz z tym linkiem, troche sie dowiedzialem o modelach i ich typach jesli mozna tak to nazwac i interesuje mnie Scale i Extreme i myśle ze wystarczyłby mi model taki jak Tundra, ale na www.scale4x4 znalazłem cos co jeszcze bardziej mi sie spodobało

http://scaleoffroad.de/

znacie moze jeszcze podobne modele gotowe do jazdy t.j. ten Jeep Cherokee i jaka jest jego cena. sa te modele dostepne w polsce

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#5

Post autor: barman_pl »

darkoRC pisze:...
http://scaleoffroad.de/

znacie moze jeszcze podobne modele gotowe do jazdy t.j. ten Jeep Cherokee i jaka jest jego cena. sa te modele dostepne w polsce
Znalazłeś stronę a nie znalazłeś ceny ...

Cały RTR jeep - 2,200.- EUR
http://scaleoffroad.de/pageID_7847414.html

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 2009-07-17, 13:07 przez barman_pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RaV
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3013
Rejestracja: 2007-05-01, 11:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: GB
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#6

Post autor: RaV »

Jeżeli masz takie problemy z czytaniem że nie wiesz jaka jest jego cena to na pewno nie poradzisz sobie z instrukcją montażu. Proponuję kupić deskorolkę.

Awatar użytkownika
Ciechan
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1366
Rejestracja: 2008-11-25, 17:56
Imię: Konrad
Lokalizacja: Wroclaw
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#7

Post autor: Ciechan »

nie badżmy tacy złóśliwi- darko to co poprzednicy poczytaj.
Ale
Zastanów się czy taka wolna jazda w terenie Ci odpowiada.

Minimum funduszy na poczatek takiej zabawy to 1000zł

darkoRC
Teoretyk
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-17, 10:57
Imię:
Lokalizacja: Kościan/ k. Poznania

#8

Post autor: darkoRC »

no mnie osobiscie interesuje Trial i Rally wiec mysle że do trialu, wolnej jazdy w ciezkim terenie tundra bedzie ok. pozniej moze troche zmiany, tuningu w niej i jak juz cos bede umial to oze nowy model, a ten Cherokee to ma przerazajaca cene... według mnie. a jakie macie propozycje innych modeli tym podobnych. sa moze jakie RTR bądz KIT typu Tundry, albo tego właśnie Jeep'a ? czy tylko wlasnj roboty ?

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#9

Post autor: barman_pl »

darkoRC pisze:...a jakie macie propozycje innych modeli tym podobnych. sa moze jakie RTR bądz KIT typu Tundry, albo tego właśnie Jeep'a ? czy tylko wlasnj roboty ?
Redin dał powyżej linka, podziękowałeś za niego ale jak widać nie przeczytałeś, więc przeczytaj jeszcze raz. Wszystko tam masz opisane, jak i wymienione modele...
http://rc-trial.ayz.pl/phpBB/viewtopic.php?t=3187

Pozdr.

wojtek_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1062
Rejestracja: 2009-06-02, 20:33
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 2 razy

#10

Post autor: wojtek_pl »

darkoRC pisze:no mnie osobiscie interesuje Trial i Rally wiec mysle że do trialu, wolnej jazdy w ciezkim terenie tundra bedzie ok. pozniej moze troche zmiany, tuningu w niej i jak juz cos bede umial to oze nowy model, a ten Cherokee to ma przerazajaca cene...
Cena może i jest wysoka ale to nie jest drogo. Znaczy zrobienie takiego samemu wyniesie cię podobną kwotę. Zależy zresztą ile elementów wykonasz samemu a ile kupisz gotowych.

fabian
Adept / AT!
Adept / AT!
Posty: 1743
Rejestracja: 2006-07-24, 10:33
Imię:
Lokalizacja: Gdynia

#11

Post autor: fabian »

RaV pisze:Jeżeli masz takie problemy z czytaniem że nie wiesz jaka jest jego cena to na pewno nie poradzisz sobie z instrukcją montażu. Proponuję kupić deskorolkę.
Rav, zamiotłeś po całości :LOL

darkoRC -> zakup modelu ze stajni Tamiya jest na początek bardzo dobrym wyborem. Za niewygórowaną cenę dostajesz model, który po małych przeróbkach nadaje się do jazdy rekreacyjnej. Potem, jeśli załapiesz bakcyla, dokonasz większych modyfikacji, a jeśli nie, to rynek zbytu jest otwarty ;) Oprócz wspomnianych modeli na podwoziu hilift'a jest jeszcze TLT, tańsze, jednakże wymaga więcej pracy.

Eras
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4878
Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
Imię: ET
Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#12

Post autor: Eras »

fabian pisze:
RaV pisze:Jeżeli masz takie problemy z czytaniem że nie wiesz jaka jest jego cena to na pewno nie poradzisz sobie z instrukcją montażu. Proponuję kupić deskorolkę.
Rav, zamiotłeś po całości :LOL

darkoRC -> zakup modelu ze stajni Tamiya jest na początek bardzo dobrym wyborem. Za niewygórowaną cenę dostajesz model, który po małych przeróbkach nadaje się do jazdy rekreacyjnej. Potem, jeśli załapiesz bakcyla, dokonasz większych modyfikacji, a jeśli nie, to rynek zbytu jest otwarty ;) Oprócz wspomnianych modeli na podwoziu hilift'a jest jeszcze TLT, tańsze, jednakże wymaga więcej pracy.
Ty to masz cierpliwośc :)

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#13

Post autor: Maxim »

Ja Fabian pisał, gdzie indziej mu pomagają to i on postanowił troche kogoś wspomóc :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne ...”