Może by coś swojego?

Ogólnie o trialu, co to jest trial, przywitalnia, nie wiesz gdzie zapytać?
Awatar użytkownika
Diesel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 595
Rejestracja: 2009-07-09, 01:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Wyszogród/Warszawa

Może by coś swojego?

#1

Post autor: Diesel »

Witam.
Jakos swiezak na wejsciu powinienem sie przedstawic-i tak uczynie.
Na imie mam Artur,wiekowo juz 26 na karku-jestem z Wyszogrodu (woj.Mazowieckie)
byłoby na tyle z przedstawką.
A teraz do rzeczy.....
Posiadam spory kawałek działki i mam pomysł zeby ją zagospodarowac oczywiscie z pozytkiem dla nas uzytkowników małych zdalnie sterowanych wariatów..
Mianowicie mysle o zrobieniu toru dla trialowców takiego z prawdziwego zdarzenia-----oczywiscie sam tego nie uczynie bo brak pomysłu ale z Waszą pomocą nic nie stoii na przeszkodzie-ogólnie miejsce przy samej trasie,juz na oko wygospodarowałem miejsce na praking naminimum powiedzmy 10osobówek plus jakies miejsca na park maszyn,namiot itp-teraz pozostaje przekopanie,rozwalenie reszty terenu i zrobienie jakiegos błotkowo,piaskowego raju dla Naszych zabaweczek.....
Ma Ktoś jakies pomysły-jak to powinni wyglądac i wogóle jak sie zabrac za to----oczywiscie za kozystanie z tego toru nigdy nie bedzie zadnych opłat itp-najlepszą opłata bedzie Wasza pomoc w realizacji yego planu.
Mozemy sobie stworzyc fajne miejsce do weekendowych spotkan przy piwku i swietnej zabawie modelami.........
Czekam na jakies pomysły-chyba ze załozycie z góry ze temat porazka to prosze od razu to usunąc zeby nie psuc nikomu w głowie.
Pozdro
Diesel

Awatar użytkownika
Jafiosz
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 1746
Rejestracja: 2007-10-10, 18:48
Imię: Paweł
Lokalizacja: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#2

Post autor: Jafiosz »

Tu w katalogu "Tory trialowe" masz trochę zdjęć"

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=zotornik

Awatar użytkownika
Diesel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 595
Rejestracja: 2009-07-09, 01:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Wyszogród/Warszawa

#3

Post autor: Diesel »

Podziękował-przebadam sprawe:)
Powoli będe przygotowywał teren-a pozniej nie wiem-trzeba bedzie ruszac z budową..
Mam nadzieje ze powoli,powoli cos fajnego powstanie

Awatar użytkownika
Kuba4x4
Teoretyk
Posty: 729
Rejestracja: 2008-12-19, 20:15
Imię: Kuba
Lokalizacja: Kraków

#4

Post autor: Kuba4x4 »

Ciekawy pomysł, moze jak wszystko wypali to i zawody kiedyś tam będą :p

Awatar użytkownika
barman_pl
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 5077
Rejestracja: 2008-07-17, 22:32
Imię: Halinka
Lokalizacja: blisko Łodzi ;)
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Może by coś swojego?

#5

Post autor: barman_pl »

ArturWarszawa pisze:...jestem z Wyszogrodu (woj.Mazowieckie)...
Czyli mamy do siebie około 100km, więc juz jest dobrze :)
ArturWarszawa pisze:...Posiadam spory kawałek działki i mam pomysł zeby ją zagospodarowac oczywiscie z pozytkiem dla nas uzytkowników małych zdalnie sterowanych wariatów..
Mianowicie mysle o zrobieniu toru dla trialowców takiego z prawdziwego zdarzenia-----oczywiscie sam tego nie uczynie bo brak pomysłu ale z Waszą pomocą nic nie stoii na przeszkodzie...
jeśli się będziesz wybierał w kierunku - południe - to zapraszam do mnie na mój "mini pseudo tor" ;) (tak go chyba zacznę nazywać :D)...
Zawsze coś podpowiedzieć mogę, bo buduję go już ze 3 miesiące ;)
ArturWarszawa pisze:...Mozemy sobie stworzyc fajne miejsce do weekendowych spotkan przy piwku i swietnej zabawie modelami...
Jak się znajdą jakieś fajne tereny oprócz toru to może jakieś zawody się zrobi ;)

Pozdr.

Awatar użytkownika
RaV
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3013
Rejestracja: 2007-05-01, 11:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: GB
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#6

Post autor: RaV »

Pomysł ciekawy i wart wprowadzenia w życie. W którym miejscu jest ta działka i jakiej wielkości część chcesz przeznaczyć na tor? Czy to twoja prywatna własność, czy też niczyja/gminna/zaprzyjaźnionej firmy? Jak z zapleczem socjalnym? Jest woda, prąd, WC (krzaczki)? Zadaję tyle pytań ponieważ widziałem już kilka takich inicjatyw, które w 90% kończyły się fiaskiem i podchodzę do tematu dość ostrożnie. Oczywiście możesz liczyć na pomoc warszawskich trialowców, a jest nas kilku.

Ted

#7

Post autor: Ted »

Witam ;)

I nie tylko warszawskich. W miarę moich skromnych możliwości dojazdu również przyłożę ręce do ewentualnej budowy.

Jeżeli możesz to podaj jeszcze informacje, o których pisał Rav - są właściwie kluczowe aby kontynuować temat.

Pozdrawiam

Ted

Awatar użytkownika
Marcin
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 5128
Rejestracja: 2006-11-27, 13:31
Imię: M
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

#8

Post autor: Marcin »

:OK
Ostatnio zmieniony 2009-11-22, 15:10 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Diesel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 595
Rejestracja: 2009-07-09, 01:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Wyszogród/Warszawa

#9

Post autor: Diesel »

A wiec sprawa ma się tak.
Pradu jako takiego tam nie ma-ale zaraz obok tego kawałka ziemi jest okręgowa stacja kontroli pojazdów-wiec bez problemu moga uzyczyc za jakąs tam moją drobna opłatą-w najgorszym wypadku mam agregat.....
Co do toalet-niestety tez nie ma-bo to wszystka jak narazie stoii odłogiem-ale problem zaden zeby cos zorganizowac wiadomo-dodatkowo krzaczków tam dostatek-co do działki jest to moja prywatna ziemia i robie tam co chce-nikt nie ma na to wpływu-nigdy bym sie nie podjął budowy czegos co by miał ktos zniszczyc wiadomo-szkoda zycia i włozonej pracy-----co do wielkosci hmmmmmm nie znam sie na tych rozliczeniach hektarowych ale na oko napewno wystarczy na kawał dobrego toru-ogólnie ujmując jest to spory kawałek pola.......
Znajduje sie to dokładnie w Wyszogrodzie-----na rondzie w wyszogrodzie trzeba sie kierowac na Płońsk-połozone to jest jakies 300metrów od ronda zaraz za duża okręgową stacją kontroli pojazdów-wszystko widac z ronda nie mozna nie trafic........obok mojej działki wykopany jest mały prowizoryczny stawek-z którego tez mozna było by kozystac(nie mam na mysli kąpieli)ae jakies błotne jazdy. staw jest sąsiada ale uzyczyłby na spokojnie na kilka błotnych chwil........
Ogólem więcej nie wiem co napisac---będe odpowiadał na wszelkie pytania.....
Pozdro..
Ps:jak znajde chwile cykne kilka fotek terenu i wstawie na forum-rozpatrzycie sie w temacie........

A co do szybkiego wypadu na jakies treningi to 6km odemnie jest opuszczona zwirownia-bardzo interesujący terenik-jeszcze przebadam sprawe i napisze cos więcej.....

Awatar użytkownika
RaV
Weteran / AT!
Weteran / AT!
Posty: 3013
Rejestracja: 2007-05-01, 11:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: GB
Otrzymał podziękowań: 5 razy

#10

Post autor: RaV »

Daleko nie jest, myślę że można podziałać w sprawie

Awatar użytkownika
Diesel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 595
Rejestracja: 2009-07-09, 01:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Wyszogród/Warszawa

#11

Post autor: Diesel »

wiec cieszy mnie to-w takim razie mozna brac sie za to powoli-moze na szybko sie nie da zrobic ale na przyszly rok moglo by byc kawał fajnej miejscówki na zabawe-chociaz i w tym roku pierwsze koła by tam ubłocil

Eras
Znawca / AT!
Znawca / AT!
Posty: 4878
Rejestracja: 2006-06-29, 14:06
Imię: ET
Lokalizacja: Warszawa / Lancaster
Otrzymał podziękowań: 35 razy

#12

Post autor: Eras »

Hej,
Chętnie pomogę jeśli będzie coś do roboty :)
Niestety nie posiadam własnego transportu.

Awatar użytkownika
Diesel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 595
Rejestracja: 2009-07-09, 01:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Wyszogród/Warszawa

#13

Post autor: Diesel »

eras21 pisze:Hej,
Chętnie pomogę jeśli będzie coś do roboty :)
Niestety nie posiadam własnego transportu.
Nie widze problemu żeby po Ciebie podjeżać.........

Awatar użytkownika
Diesel
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 595
Rejestracja: 2009-07-09, 01:53
Imię: Artur
Lokalizacja: Wyszogród/Warszawa

#14

Post autor: Diesel »

jako ze temat dawno nie odnawiany dopisac coś czas.
A wiec-teren został dzis przeorany okrutnie ciągnikiem z pługami(za co dziękuje dlaszemu sąsiadowi).
niech sobie przez zime ziema odetchnie:)
odczekamy troszke czyli do wiosny,bo nie mysle w grudniu dołów kopac.na wiosne pojdzie cięzki sprzet zeby przygotowac podłoze pod tor-tzn mam na mysli jakies ugladzenie tego zoranego pola i cięzki wał zeby utwardzic glebe-bo jednak po samym oraniu nie da sie tam wejsc jak bedzie mokro......
jak juz to wszystko bede miał za sobą,postaram sie zorganizowac ekipe chetnych ludzi z naszego forum którzy wpadną na weekend i cos tam razem zdziałamy.
mowie to tylko dlatego ze nie odpuszcze i jakies zawody i siebie zrobic musze bo nie oszukujmy sie ale jest genialna zabawa w wiekszym gronie.
Jak juz teren bedzie na 100%do oddania to kazdy włozy cos od siebie w temat powstania tego toru,oczywiscie nie mowie ze nie ma fajnychmiejsc obok typu zwirownie,puszcza kamipinowska,brzegi wisły i wiele innych miejsc-jakies zawody zrobic sie uda,a ze lokalizacja jest dobra mysle ze chetni sie znajda:)

Awatar użytkownika
Bobas
Wtajemniczony / AT!
Wtajemniczony / AT!
Posty: 2103
Rejestracja: 2008-01-23, 15:47
Imię: Łoligator
Lokalizacja: z EPPK
Otrzymał podziękowań: 1 razy

#15

Post autor: Bobas »

ArturWarszawa pisze:jak znajde chwile cykne kilka fotek terenu i wstawie na forum-rozpatrzycie sie w temacie
:> hmmm a fotki jak nie ma tak nie ma :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne ...”