wasze miejscówki

Ogólnie o trialu, co to jest trial, przywitalnia, nie wiesz gdzie zapytać?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klima
! BaN !
! BaN !
Posty: 355
Rejestracja: 2006-06-29, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Kraków

wasze miejscówki

#1

Post autor: klima »

Jak w temacie po czym najczęściej sie wspinacie (do crawelów) czy jeździcie (trial).

Ja ma szczęscie, chociarz mieszkam w dużym mieście to okło 200m mam lasek wolski.
Jest tam dośc czysto bo wszyscy krakowianie go szanują, sa to prawdziw płuca naszego miasta.
Można rzec że cały last to jeden wileki tor ale są miejsca wyjątkowe.
Napisze króciutko co i jak.
Jedna fajna miejscówk jest blisko mojego domku (własnie ok 200m).
Minus to fakt ze trzeba tyra ze sprżtem 10 min pod góre ale za to mamy wspałniał tereny do jazdy i tez widoki. Głowne przeszkody to korzenie drzew, strome podjazy i zjazdy, błotne kałuze choc nielicze, i tez skałki. Sa fajne bo dosc śliskie a po deszcu to juz hardcore. Na model trzeb uwaća tylko zeby jakis biker nie rozjechał, i na jesien pojawiają sie dzike(to mnie martwi).
Druga miejscówka, tez pod mt to tzw. wilcze doły. Nic innego jak super hopy dla bmx/dual.
Są du bardzo strome podjazdy i zjazdy. Ich stromosc mozna okreslic iż standardowe cc-01 jest w stanie podjechac tylko gdzies do połowy. Jeste tez fajne błotko w takim rowie.
W lesie jest wile podobnych miejsc ale juz dalej od mojego domciu więc jeżdze tylko na bike.
Trzeica miejscówka to matrix gdyz nie ma stałego miejsca :shock:
A będzie to moja makieta przenośna w formie walizki zrobiona na wymiar mini-z overland.

tu zdjęcia z wilczych dołów
http://www.rcpics.net/media.php?trick=A ... ch&max=246

te w lesie oczywiście

Awatar użytkownika
Maxim
|o\°/o| / AT !
|o\°/o| / AT !
Posty: 7599
Rejestracja: 2006-06-29, 00:19
Imię: Marcin
Lokalizacja: Sosnowiec
Otrzymał podziękowań: 4 razy

#2

Post autor: Maxim »

Ja mam blisko osiedla gdzie mieszkam mały lasek ... niestety zasmiecony, gdyz są to miejscowki meneli i zapewne odbywaja sie tam imprezy sadzac po pozostałościach .. Teraz ostatnio jak bylem w Ogrodziencu, to dopiero odczułem co to znaczy jazda w pięknych krajobrazach .... kapitalny klimacik ! :mrgreen: Oprocz tego to zawsze mozna posmigac po jakiejs budowie, gdzie jest grunt rozkopany.

Awatar użytkownika
klima
! BaN !
! BaN !
Posty: 355
Rejestracja: 2006-06-29, 10:07
Imię:
Lokalizacja: Kraków

#3

Post autor: klima »

oj budowy sa fajne kiedys bawiłem sie z kolega na budowie cc
było miło ale wkoincu ogrodzili

HUMMER
Teoretyk
Posty: 32
Rejestracja: 2006-07-01, 14:26
Imię:
Lokalizacja: Rybnik

#4

Post autor: HUMMER »

ja mam niedaleko zalew, z 5 metrowa "góra" usypana przez górnikow, bo kiedys tam byl maly wykop, moje podwórko tez ma niezle pagórki, mam blisko park, plac zabaw(fajnie jezdzic hummerem w piasku), ogulnie mam duzo miejsc...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne ...”